Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanár bent tarthatja a...

A tanár bent tarthatja a diákot a nap végén akár még fél órával is?

Figyelt kérdés

Utolsó óránkat becsöngő után 4 perccel kezdtük, akkor ért be a tanár. 45 perc múlva befejezte, de mivel "rosszak" voltunk, azért dolgozatot irat. és fél órát még bent kellett ülnünk.


Ez jogos? Mert szerintem nem. A diáknak 8:00 tól az utolsó órája legvégéig köteles az iskolában megjelenni és az órán rész venni. A tanár maximum kérhet minket, hogy maradjunk még egy kicsit.


2020. jan. 30. 22:56
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
És olyan is volt, hogy utsó óra után "KELLETT" mennünk segíteni székeket pakolni az előadásra és segíteni. Anyám úgy meg volt rémülve, hogy mi van velem, mert egy órával később mentem haza. 10. osztály...
2020. jan. 30. 23:00
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a házirendbe mi van írva. Kérdezd meg ofőd.

Valszeg semmit nem tehetsz.

2020. jan. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
15%

A jogaival mindenki tisztában van de a kötelességeivel..?


De szerintem ne pattogj, annál a max fél óránál többet cseszel el a kérdésed figyelésével..meg ha nem is jogos amit csinált, ha elkezdesz okoskodni úgyis talál módot hogy megszivasson téged és az egész osztályt.

2020. jan. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Jah. a tanárok már csak ilyenek" :D


De sokszor volt olyan, hogy nem engedett el óráról nap közben és a következő órára már be is csengettek, de még mindig tartja az órát. Mert neki lyukasórája van... Akkor a következő óra tanára jött értünk, hogy szeretne órát tartani. Hát érdekes.


Muszály pattognom miatta, mert ezért késsük le a buszt, ezért várunk 1,5 órát pluszba a buszmegállóban, ezét aggódja halálra az anyáink magukat.. Mert ugye ilyenkor nincsen telefon, nem tudunk szólni...

2020. jan. 30. 23:39
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Most meg rinyalhatsz de a munkahelyi tulora ellen majd megnezem mekkora lesz a szad ha akarsz valamit elerni. Mert az egyertelmu hogy a suli le van szarva :D ez a fajta moralitas varhato el tehat majd munka fronton is, ergo boritekolhato hogy sikertelen csoringer leszel. Kár, szegény fiukácskácskácska.
2020. jan. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az telejsen más. A munkahely nem kötelező. Én választom ki, hogy hol szeretnék takarítani, a cba-banvagy a spar-ban. De iskolába 8 tól az utsó tanórám végéig vagyok köteles bentmaradni, úgyhogy jogom van felállni és elmenni. Onnantól, hogy LEJÁRT a tanidőm a tanár már csak egy idegen személy. De addig, amíg a kicsöngő nem szólt a tanár engedélyével tehetek meg akármit is. De utána.. Nekem már nincsen órám Bocsika..
2020. jan. 31. 00:04
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
Oké oké szerintem igazad van, de úgyse fogod megtenni, hogy csak úgy felállsz és elmész, mert nem mered :) utána másnap csak jobban megszivat a tanár. Szr helyzet. Ki kell bírni.
2020. jan. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Mi van Balázska most diáknak adod ki magad? :D
2020. jan. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
18%

Mi probléma....

Okolod a tanárt... Nem ám azt az osztálytársad (netán magad, ha te is benne voltál), aki rossz volt...


Nyafogni, hisztizni tudtok csak.


A tanuláson kívül nincs dolgod...

Pl munka vagy karrier építés, jogosítvány letétele stb...


Melyik nap mennyi a legmagasabb óra száma?


Nekem 13tanóra volt... Számold már ki hánykor szabadultam + sportoltam, jogsit tettem le, később dolgoztam is mellette.


"Jajj anyu aggódott"...

Van telefon a mai világban!


Basztassátok azokat, akik miatt szigorít a tanár!!!


Nálunk is volt ilyen, de mi az osztály társainkkal lerendeztük azt a pár nagypofájút, akik miatt szívtunk.

Megoldottuk.


Tudod az élet része az, hogy megoldod a dolgokat nem pedig ujjal mutogatsz ovis módra.


Nem lennék tanár, mert egyre több gyökér van napjainkban.


(Megesik hogy vannak dilis tanárok, de ha van eszetek simán illedelmesen ki lehet játszani őket, de ahhoz kell egy normál IQ szint is )


27/N

2020. jan. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
27 éves létedre nem vagy valami okos. De ellenben nagyon ügyes, szépen fényezed magad :)
2020. jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!