Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanár miért nem lehet együttér...

Tanár miért nem lehet együttérző női ügyekben?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy ma a suliban kellett vécére mennem, nagydologról volt szó és a menzeszem is megvan. Sajnos a diák mosdóba a legtöbb helyen fel van tépve a zár, sőt, papír is alig van. Ellenben a tanári vécében dupla retesz, szemetes és még papír is bőséggel. (Jó, máskor barátnők között megoldjuk, hogy valaki vigyáz az ajtóra, és majd cserélünk) de most úgy éreztem jobb ha itt zárkózom be. Hát, nem sokkal később erőszakos kopogás stb. Csak annyit mondtam dolgom van. Sikerült elintéznem mindent, sőt még be is fújtam, de persze, hogy megvárta amíg kijövök. Aztán számonkérte, és cikizett is mit kerestem én ott. Nagyon rosszul esett. 17L
2020. febr. 3. 16:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%
#7: Akkor sem nektek van a tanári mosdó fenntartva. Mikor sulis voltam nálunk is ez ment, de senki nem ment a tanáriba mert ott jobb a körülmény.
2020. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nincs kulcsrazárva nálunk a tanári sem, a mi mosdónkból nyílik az is, így akár belátni ha épp nem használja senki. Elég kontrasztos a látvány.
2020. febr. 3. 20:34
 13/14 anonim ***** válasza:

A tanári vécé nekik, dolgozóknak van fenntartva, mint ahogy általában mindenhol, kórházakban, éttermekben, stb van dolgozói mosdó és van tömeghasználatra.

Ha a "tömeg" nem tud rá vigyázni, akkor ez van, ezt egymáson "verjétek le".

Teljesen jogos volt a tanártól a számonkérés, hogy mit keresel ott. A tanáriba sem ülsz be a szünetben, mert ott jó meleg van és még tévé is.


Mondjuk nem tudom értelmezni, azt hoyg "cikizett". az mit takar? Nyilván ha beszólogat, az nem jogos. Akkor ott csesszen le, aztán hagyjon békén.


(ugyan csak általános iskolás a gyerekem, szóval nálunk egyelőre nem merül fel ilyen probléma. De mondjuk ha megyek érte, és ilyen jellegű gondom van, simán bevágódok a tanári mosdóba. Igaz, itt nem szól érte senki)

2020. febr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Értem, de naívan azt gondoltam egy iskolában meghittebb a hangulat mint egy étteremben vagy kórházban. A tanárnő sem ismeretlen. A lecseszésben úgy értettem a cikizést, hogy többen is voltak körülöttem. Mégha senki mem lett volna. Így nem szívesen részleteztem, hogy mégis miért a tanárit választottam most az egyszer.
2020. febr. 4. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!