Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok ajánlani kedves és...

Tudnátok ajánlani kedves és együttérző pszichológust, aki foglalkozik meditációval, relaxációval vagy művészetterápiával, esetleg egyéb olyan pszichoterápiás módszerrel, ami megnyugtatólag hat?

Figyelt kérdés
Eger-Miskolc környékén lenne a legideálisabb. Van kórtörténetem, pszichiátrián is kezeltek, de nem ezen az úton szeretnék tovább haladni. Már 2 éve gyógyszermentes vagyok és javul az állapotom a páromnak és környeztem megértésének köszönhetően. Viszont képtelen vagyok kiengedni, ha ők nincsenek velem, visszatérő rámálmaim vannak, szorongok, végtelenül üresnek érzem magam. Szeretnék gyógyszerek nélkül kiengedni egy kicsit, lazítani, beszélgetni valakivel a problémáimról, hogy fel tudjam dolgozni ami a múltamban történt. Szeretnék a mindennapjaimhoz egy kis erőt, bátorítást.

2017. okt. 24. 12:18
 1/3 Krande válasza:

Pszichológust nem tudok ajánlani, de aki jelenleg kezel téged és ismeri az előzményeket, azt megkérdezhetnéd, hogy milyen "egyéb" módszereket ajánl. Írtad pl. a művészetterápiát, keress rá arra, párod elvisz egy-egy foglalkozásra, meglátod, mi a tapasztalatod. Próbálj ki táncot, állat-asszisztált terápiát, ilyenek működnek több helyen és remélhetőleg ők tudnak ilyen jellegű szaksegítséget is ajánlani.


Egyébként van a Pszichológuskereső, tudsz szemezgetni... Hiába mondanám hogy "Nekem XY nagyon bevált!" mert az a kérdés, te kivel vagy egy hullámhosszon, neked ki lesz az, akiben a legesleginkább meg tudsz bízni.

2017. okt. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lili739 válasza:
Én Dabason tudom ajánlani Karácsonyi Andreát. Tudom nincs közel, de hátha hasznos.
2017. nov. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a priviket is :) A privikre nem tudok válaszolni, ne haragudjatok. Mentek a zöld pacsik!
2017. nov. 12. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!