Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárként mit tennétek ha...

Tanárként mit tennétek ha meghallanátok hogy egy nem túl kedves gúnynéven hív az egyik osztály? Szóvátennétek? Vagy csináljak úgy mintha nem hallottam volna?

Figyelt kérdés
2020. febr. 6. 16:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem foglalkoznék vele. Gyerekek.
2020. febr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Én sem foglalkoznék vele. (Minek kiélezni?)
2020. febr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha olyan dologra utal, ami megváltoztatható, akkor talán kicsit elgondolkodnék, hogy van-e benne igazság. Egyébként nem nagyon foglalkoznék vele. A gyerekek szeretnek kitalálni beceneveket, gúnyneveket, mert az olyan vicces. Különben is, az az osztály is el fog ballagni az iskolából ugyanúgy, mint a többi.
2020. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Röhögnék. Mégis, mit? Gúnynevek voltak és lesznek.
2020. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell ugorni, de azért érdemes elgondolkodni, hogy mi az a külső vagy belső jegy, aminek alapján ezt a gúnynevet választották.
2020. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy tanárom, akit Legolasnak hívtunk, mert néha hasonlóan hordta a haját. Mikor a fülébe jutott felvetette, hogy behozza az íjját következő órára, ha úgy jobban figyelünk :D
2020. febr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Külső tulajdonsággal kapcsolatos. Ilyesmire gondoltam amúgy mint amit az utolsó válaszoló ír, hogy csak valami megjegyzést teszek rá...
2020. febr. 6. 16:52
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Amióta világ a világ, mindig kapnak a tanárok gúnyneveket. Nem kell ezzel foglalkozni.
2020. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Metionin ***** válasza:
100%
Ha csak ilyesmi, mint a legolasos, akkor max röhögnék egyet magamban. Én igaz nem gyerekeket tanítok de az egyik csoport elnevezett Piton professzornak :D amit átvett a többi csoport és mivel kapcsolatban vannak az újakkal, az utána következők is. Szerintem nem para. Mi anno Songokunak hívtunk egy tanárt a frizurája miatt, az általános iskolás osztályfőnököm finom arcvonásai után a 'Gorilla' nevet viselte, meg még sok ilyen volt. Ez a diáknyelv része, régen is ezt csinálták, még a Légy jó mindhaláligban is :D
2020. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára Ti is adtatok gúnynevet (ragadványnevet - így szebben hangzik) a tanáraitok egyikének-másikának. Ez általános diákszokás. Ha rosszul is esik - ne építs rá és ne is célozz az osztály előtt. Elmondják még a többieknek is - röhögve a reakciódon.
2020. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!