Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez hogy érinthet egy férfi...

Ez hogy érinthet egy férfi tanárt középiskolában?

Figyelt kérdés
Egy lány tetőtől-talpig végignézi amikor meglátja aznap először.
2020. febr. 11. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Sehogy.
2020. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
ha a tanár is egy huszonéves pályakezdő, akkor gonolom, zavarba jöhet tőle... de amúgy szerintem sehogy.
2020. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Valószínűleg sehogy, már ha egészséges és nem izgul gyerekekre.
2020. febr. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy a 2-es irta. Egyebkent az, hogy egy gyerek igy vegig mer... maximum gyerekkent tekintem hogy most “jatsza az agyat”. Egy felnott ezeken mar mind tul van es “erti” csak farasztja maximum. Ez a gyerekeknek ujdonsag :D...
2020. febr. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Igazából velem ez minden nap megtörténik. Sőt, durvább dolgokat is mesélhetnék arról, hogy az iskolás lányok mikkel próbálkoztak már be. A helyén kell kezelni, gyerekek, ennyi.
2020. febr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Az emberek általában végigmérik egymást, mondjuk nem annyira látványosan, mint egy ZS kategóriás amcsi vígjátékban. Ha nem túl feltűnő, akkor sehogy. Egy érett gondolkodású férfinak meg tudod, nem egyből az jön le ebből, hogy a lány dugni akar vele, mert tudjuk, hogy erre gondoltál.
2020. febr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%

Mivel a tanar valoszinuleg nem 12–18 eves tini, igy kb. sehogy nem fogja erinteni felnott emberkent.


Jaj, ne mondd, hogy beleestel a tanarodba, kislany? 🤣😇🤪

2020. márc. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

Akik lepontoztak minket, akik írtuk, hogy sehogy;


Megfogalnaznatok kérlek, hogy higyan érintené akkor őket?

2020. márc. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődik. Aztán eltöpreng, miért is tehette. Megnézi magát, megkérdezi a kollégáit, van e rajta valami furcsa. Amikor azt mondják, nincs, akkor elkezd gondolkozni, miért nézhette meg a tanítványa. Majd mereng kicsit a tanítványán és lehet rákeres Instán, FB-n, csak, hogy kicsit utánanézzen, hogy milyen ember is.


Mivel senki sem írta Neked és a kérdést kiemelted, gondoltam leírom én.

2020. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!