Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lány gyereknél felháborodnátok...

Lány gyereknél felháborodnátok szülők, és diákok ha általános és középiskolában a pucijukat akarná megnézi kívülről iskolaorvos aki férfi lenne és ezt meztelenül végezné a gyereken, más gyerek előtt akár? Lennt)

Figyelt kérdés

Ha felháborodnál,mért gondold hogy fiúnál ez nem számít?Mi kellene hogy beletartozon egy iskolai vizsgálatba gyerekeknél és mi az ami már nem?Te mit éreztél volna ha veled történe ilyen?

Ha tudnál róla hogy a gyerekednél lenne pénisz,punci vizsgálat akkor mernél szólni,hogy nem engedélyezed?

Vagy ha a gyereket tömegesen akarnák vizsgálni?

Te kiállnál a gyerek mellett?


Volt már hogy ilyen ügyben ki kellett állnod?


2014. okt. 22. 15:48
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Semmi perverzióra nem gondolok,csak nézzük más szemszöggel az egész helyzetet,mert fiúknál megcsinálják,ők mért lennének mások mint a lány gyerek,nekik mért ne számítson?


Nem gondolom hogy az orvos perverz lenne ezt itt leszögezném,de nézzük az egészet más szemszögből.De ki törödik a gyerekkel,neki milyen ez,mert nem sokan.

2014. okt. 22. 15:50
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
Nekünk volt, hogy megnézték, fiúknak-lányoknak. Persze fel nem nyúlt, csak a külsejét, meg végigtapintotta (a mellünket is). Nagy cucc, doki, nem állt fel neki, semmi sem történt.
2014. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Szerintem nagyon megalázó,lehet neked nem nagy cucc,de én kiakadtam volna ha meztelenül más osztálytárs előtt közlik vegyél le mindent és tedd szét a lábad.

Nem biztos hogy a többi osztálytársad is csak vállrázással elrendezte magában.

2014. okt. 22. 15:57
 4/17 A kérdező kommentje:

azon meg még jobban kiakadtam volna ha még oda is nyúlkál és nem én lennék az egyetlen az tuti,ha abból kiindulok hogy még alsóneműre sem akarnak vetkőzni.

Szerintem nem normális eljárás ez!

2014. okt. 22. 15:59
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én kiakadnék!

Én 27 éves lány vagyok, de nálunk ilyen vizsgálat nem volt, de cicis az igen. Az is elég kellemetlen, nemhogy még az...

De ha jól rémlik fiúknál néztek fütyit, hát ha muszáj... De igen kellemetlen dolgok ezek. :(

2014. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem a kötelező tüdőszűrésnél is rezgett a léc... Pedig ott csak le kellett venni a melltartót, nem nézett, pláne tapogatott senki. A bugyimat biztos nem vettem volna le senkinek. Az iskolafogorvosnak se nyitottam ki a számat, mondjuk volt rá okom, nem volt egy kedves ember.

Nem hiszem, hogy prűd volnék, amikor a csuklóműtétemen meztelen voltam, az nem érdekelt, de ha nincs semmi bajom, akkor hagyjanak. No igen, a szűrővizsgálatok nem tartoznak a kedvenceim közé, főleg, amikor károsabbak vagy feleslegesek (lövésem nincs, a nemiszervvizsgálat gyerekkorban milyen, nem arra mondtam).

2014. okt. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%

Lányoknál nem sok olyan probléma van, amit ránézéssel meg lehet állapítani. Fiúknál viszont igen.

Valószínűleg van arra lehetőség, hogy megtiltsd, viszont akkor neked kell elvinni orvoshoz és beszerezni igazolást, hogy minden rendben van a gyerekkel.

Orvos, jó esetben nem beteges perverzióból csinálja a dolgát, hanem szakmai okokból. Az ilyen hozzáállással meg csak azt éred el, hogy a gyerek így viszonyul majd egy életre a szűrővizsgálatokhoz, orvosokhoz.

2014. okt. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Semmiképpen sem hagynám.
2014. okt. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem hagynám és, ha velem akarnának ilyet csinálni, akkor azt sem engedném. Én is orvos vagyok, tudom, hogy mikor, milyen szakemberhez kell vinnem a gyereket, nem kérek semmilyen iskolai vizsgálatból. Majd én a gyerekemmel eldöntöm, hogy mire van szükség és azt kinél intézzük el.
2014. okt. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

És ha éppen menstruálok?!


Amúgy hál'Istennek nálunk ilyen sose volt :-)

2014. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!