Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy osztálytársam, akivel...

Van egy osztálytársam, akivel jóban voltunk, de nagyon megváltozott. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A történet 4 főszereplős: Lilla, Vanda, Alexa, és én.


Mi négyen fél éve ismerjük egymást, fél éve vagyunk osztálytársak, kivéve Lilla és Vanda, mert ők már általános iskola óts ismerték egymást.

Lilla és Vanda úgymond befogadott engem még október elején nagyon jóba lettünk. De december közepe fele Lilla jóba lett Alexával, és eltávolodott tőlem és Vandától.

Alexáról tudni kell, hogy nagyon laza és menő, így Lilla átvette azt a stílust, de látszik Lillán, hogy ő nem olyan laza, mint Alexa, mert Lilla csak megjátsza.

Lilla olyannyira eltávolodott tőlünk, hogy Vandát képes volt Alexa padtársa mellé ültetni, csak hogy együtt üljenek Alexával. Vandának és nekem is rosszul esik, hogy Lilla hamyagol minket és ha kérdezünk valamit, akkor flegmán válaszol. Lilla mindenben utánozza Alexát: állandóan fülhallgatózik, flegmázik, beszól. Látszik rajta hogy nem ilyen, csak flegmázik.


Mit csináljak?



2020. febr. 12. 15:58
 1/1 anonymousreview60 ***** válasza:

A tinikapcsolatok, barinők jönnek mennek. Egyébként a távolságtartásával kifejezte, hogy nem vagytok annyira fontosak neki már/most/még (majd, ha összevesznek).

Pasizz be! Készülj az érettségire! Tanulj nyelvet!

2020. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!