Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek így lenne értelme...

Szerintetek így lenne értelme elmenni az osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés

Ennek az osztálynak egy éve vagyok tagja, de még nem nagyon sikerült beilleszkednem, sőt az osztály nagy része utál. És ez valamilyen szinten szr érzés.


Anyám azt mondja, hogy menjek, mert az osztálykirándulások alkalmával jobban összekovácsolódik az osztály.


De tudom, hogy én nem lennék ennek a nagy összekovácsolódásnak a része, mert ha az egész osztály együtt van, akkor szinte meg se tudok szólalni. Nem azért, mert nem merek, hanem mert nem tudok mit mondani.


Meg amúgyis tök unalmas lenne, templomot néznénk meg várba mennénk. Van egy osztálytárs, akivel jóba vagyok, de úgy is az lenne, hogy végigülnénk szó nélkül az utat és az nagyon unalmas lenne.


Arra gondoltam, hogy van még egy szülői igazolásom és azt kivenném erre a napra.


Szerintetek mit tegyek?


2020. febr. 12. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Ez a "jobban összekovácsolódik az osztály" mekkora egy vicc :D Nem oszt, nem szoroz, ha nem vagy kúl gyerek, úgyse leszel a közösség része az osztálykiránduláson se.
2020. febr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Ha kihúzod magad a közös dolgok alól, az nem fog segíteni beilleszkedni.

Bármi történhet, akár jobban megismerhetsz mást is.


Ne üljed végig szó nélkül az utat, hanem beszélgess. Pl hol volt legutóbb, vagy milyen volt a kedvenc nyaralása, bárcsak itt vagy ott lehetnének, hová utazna szívesen...

2020. febr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%

Én együtt érkeztem egy osztályba egy fiúval.

Az elején mindketten magunkban elvoltunk, aztán jött az osztálykirándulás és a fiú ott illeszkedett be. Tök jól elvolt egy capat fiúval, utána megmaradtak barátoknak.

Én olyan lányokkal voltam egy szobában, akik nagyon jól megvoltak egymással, azon kívül félénk voltam és nem mertem másokhoz odamenni. Nem szereztem barátokat a kirándulás alatt.


Szóval egy ilyen kiránduláson igazából van lehetőség barátokat szerezni, könnyebben oda is tudsz csapódni gyerekekhez, de ez függ attól is, hogy Te mennyire vagy nyitott és ők mennyire hagyják.


Én őszinte leszek, a gimi végefele már el se mentem kirándulásokra. Szülő igazolta.

2020. febr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!