Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tényleg hős vagyok?

Tényleg hős vagyok?

Figyelt kérdés

Az utolsó évemet töltöm egy gimnáziumba, végzős vagyok. Az eddigi éveim úgy teltek el, hogy én voltam az osztály lúzere, akit mindenki szivatott, levegőnek nézett. Tegnapelőtt azonban minden megváltozott.



A buszra vártam amivel hazamegyek és rajtam kívül volt még két lány a megállóban akiket csak látásból ismertem, nem osztálytársaim voltak hanem alsóbb évesek. Egyszer csak jött egy suttyó gyerek és odament az egyik lányhoz és elkezdett bunkó erőszakos módon nyomulni rá, megfogdosta a melleit, seggét. Ekkor megjött a busz. Én erre felbátorodtam és megmondtam a két lánynak, hogy szálljanak fel a buszra, én pedig majd lerendezem ezt a gyereket és elmegyek egy következő busszal. Egyedül maradtam ezzel a trógerral a megállóban. Egymásnak estünk, bunyóztunk egyet és kis idő múlva feladta és elmenekült, mert látta, hogy nem bír velem. Ő egyébként nem akart felszállni a buszra csak éppen arra járt.


A következő busz egy óra múlva jött de megérte rá várni, hiszen így segíthettem a lányokon. Másnap, tehát tegnap az iskolába már sokaknak a fülébe jutott az amit tettem. Már nem piszkáltak, sőt kifejezték irántam a tiszteletüket. Örülök, hogy a hátralévő 3 hónap már jól fog eltelni és nem fognak csesztetni, sőt így vagány lettem. De szerintem ez természetes, bármelyik lányért megtettem volna. Ti is hősnek tartotok engem?



2020. febr. 15. 20:54
1 2
 11/17 anonim válasza:
0%
Szerintem még egy köszönömöt sem bírnak kinyögni,én hagytam volna hogy történjen aminek történije kell.
2020. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%
Ja persze, àlmodozz csak😂
2020. febr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%

"De szerintem ez természetes, bármelyik lányért megtettem volna."


Ezzel a felfogással kell lezárnod.


Minden elismerésem.


A tetted hősies volt, nem sokan merték volna megtenni.


Szóval, tényleg, le a kalappal!


Viszont, másrészről, egy jó hős nem vár megerősítést (még anonim sem), hogy jót cselekedett.


Hogy ezt miért hangsúlyoztam ki?


"Már nem piszkáltak, sőt kifejezték irántam a tiszteletüket. Örülök, hogy a hátralévő 3 hónap már jól fog eltelni és nem fognak csesztetni, sőt így vagány lettem."


Sajnálattal írom, hogy ez nem így lesz.


Általában ezek az esetek élnek másokban pár napig és elmúlnak.


Tudom, durva ezt leírnom, de, ha ezzel nem vagy tisztában, sokkal jobban fog fájni, amikor minden visszaáll a régi kerékvágásba.


Most használd ki, hogy pozitívan gondolnak rád és bizonyítsd nekik, hogy igen, szerethető ember vagy (nem a tetted miatt, hanem úgy általában).


Nem fogják elfelejteni, viszont jövőhét végén már rég nem fognak erről beszélgetni. Gondold el, hány olyan dolog történt, ami az osztálytársaidat legalább 3 hónapig lázban tartotta? Ha most nem lépsz és nem kezdesz el szépen természetesen "bemutatkozni" nekik a jó oldaladról, édes kevés lesz, hogy Te segítettél másokon és ugyanúgy piszkálni fognak Téged.

2020. febr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem sajna megtanultuk gáz sprayt nem lehet iskolába hozni 😆 mert elveszik és használják akkor szívás
2020. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szép munka volt! :)

Viszont most gimi után tanulj be mentősnek/tűzoltónak és akkor leszel igazi hős :)


De ha csak hírnévre vágysz akkor a politika terén próbálj orientálódni és hírnevet szerezni. Mondjuk kezdhetnéd Orbán leváltásával és végre egy élhető ország kialakításával.

2020. febr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ugyanmár, retkes kamu az egész.


Hasonló lúzer voltam, tudom milyen, amikor az emberre ráugrik 10 cigány, és lefogva vernek téged. (általános iskola)


Olyan nincs, hogy az ilyen kötekedők mögött nincs rejtve öt másik kancigány valahol.


No meg, ha az embert jópárszor elkalapálták, általában magáért sem mer kiállni, nemhogy másokért.

2020. máj. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 Lehet ő a magyar Bud Spencer :D
2020. máj. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!