Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha nagy bűntudatom...

Mit tegyek ha nagy bűntudatom van amiatt hogy véletlen nem köszöntem egy fiatal félénk tanárnőnek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nemrég jött egy nagyon fiatal és nagyon visszahúzódó tanárnő.


Szerintem olyan 24 éves lehet.


Szürke kisegér módjára öltözik és nem nagyon beszélget vele senki, de ő is inkább csak egyedül érzi jól magát ahogy láttam.


Az a tipikus félénk lány.... A könyveit magához szorítja és úgy közlekedik.


Nagyon csinos:) Túl vékony alakja van és kis mellei, de nekem nagyon szimpatikus.


Ma mentem le óra közben a lépcsőházban és ő felfele jött.


Előtte halkan köszöntem neki, amit szerintem nem hallott... De mikor egymás mellé értünk ő köszönt nekem és közben a szemembe nézett és nagyon kedvesen mosolygott.


De én nem köszöntem neki vissza... (Nekem ettől is bűntudatom van....) Néha van olyan furcsa és rossz szokásom hogy nem köszönök és nem tudom hogy miért.

Tudom hogy ez nem nagy ügy, de nála igen...félek hogy megbántottam őt és romboltam az önbizalmát azért mert azt hiszi okkal nem köszöntem és bunkónak hisz.


Tudom majd legközelebb köszönök neki, de nekem holnap nincs suli és nem tudok hétfőig várni.


Végigkerestem a tanárlistát, de nem volt meg. :(


17/f


2016. márc. 3. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen nagy szemét dolog volt ez tőled,szégyeld magad :)
2016. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, előfordul az ilyen..velem sajnos ez gyakran megesett, mert teljesen elkalandoztak a gondolataim a szünetek ideje alatt. Egy kedves, nagyon rokonszenves tanár mindig előre köszönt a diákoknak, nekem is..és kb.2 perccel később jöttem rá, hogy nem viszonoztam..na ez volt a kínos, nem szerettem volna ilyen lenni, de ilyen álmodozò típus voltam akkor.


Lehet, higy nem is emlékszik erre, annyi inger éri egy nap tanárokat a milliónyi feladatok és a többszàz diák megjegyzését nem is említve. Ha nyomja a lelked, akkor bátran említsd meg neki, hogy nem akartál tiszteletlen lenni vele, biztosan jól fog majd esni neki! :)

2016. márc. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha esetleg meg is bántottad, legközelebb jóvá tudod tenni, mikor találkoztok. Szépen hangosan, kedvesen mosolyogva köszönj majd neki, és már az az emléke lesz rólad.
2016. márc. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, hogy ennyire figyelsz rá :) ezt az esetet simán jóvá teheted! Nem fog haragot tartani emiatt, ebben biztos vagyok :)
2016. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!