Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan verjem meg? Vagy mit...

Hogyan verjem meg? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

(enis lány vagyok)


Van az osztályunkba egy lány, akit nem szeret senki, mert mindenkit piszkál, és egy kva. (Már nem szűz, cigizik stb..) van egy osztálytarsunk (a volt legjobb barátnőm, de miatta már nem vagyunk joba) aki vele van, de már őt is bele vitte a rosszba.

De nem is ez a lényeg, csak gondoltam ezt leírom, hogy tudjátok milyen lányról van szó.


Szóval 1 hete hogy ez a lány folyton basztat. (ezelőtt mast basztatott, csak őt már elvitték ezért a suliból)


Azóta ellopta, megrongálta a dolgaim, órán dobál. És a fiúk néha beszolnak/visszaszolnak neki , és hát azon mindenki nevet , és én is, és ezért folyton leidegbetegez (mert nevetek) Meg mindenféle csúnya dolgot mond rólam, meg a kis barátnőjével direkt hangosan beszél ki.

Egyik nap már félig meddig összeverekedtunk, de inkább otthagytam. (Aki akarja hogy elmeséljem hogy volt, írjon privátba)


Én és egy barátnőm (őt is bsztatja, de nem ennyire) már szóltunk a tanárnak, de annyira nem érdekli, csak mondta hogy ne foglalkozzunk vele, meg ilyen okossagokat.


De jövőheten az én szüleim és még pár osztálytársam szülője be fog menni, és beszélnek a lánnyal is meg a tanárral. (Az egyik szülőt lekvazta, meg másnak is folyton beszologat, meg valaki miatta kapott szaktanárit)



Én alapvetően békés ember vagyok, ezért eddig ignoráltam, de már nem tudom , betelt a pohár.

Szerintetek ha újra dobál/beszologat , akkor felpofozzam? Vagy ledobjam valamivel? Vagy mit tegyek, mert már annyi minden felgyülemlett bennem, hogy szívesen adnék neki 1-2t -_-



2020. febr. 29. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

Nehogy.

Csendben alazd le, hogy észrevegye.

Ha visszautsz, vagy dobsz, az csak felkérés a keringore.


Nem jól kezeled az egészet.

Ha hangosan beszél ki, nagyon jól be lehet égetni.

Menj oda hozzá ülj le közéjük, mikor téged dunalnak ki, és mond hogy kíváncsi vagy a hírekre.

Tegyél meg rá pár lapáttal.


De olyannal, amit ha továbbadják jól beegnek.

Mindig mosolyogj a szemébe. Akárhogy dühöng annál jobban mosolyogj.

Ne szólj.


Ahh, az ilyeneket nagyon jól lehet oltani ám, úgy hogy te gyermeki belőle jól.

2020. febr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2020. febr. 29. 14:28
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nos én már kinőttem a korosztalyodat. Nálunk is volt egy hasonló helyzet hogy az osztály krvája szivatott egy csendes visszahúzódó csajszit. Pár hét után megunta, és amikor megdobta a nagypofaju egyszerűen felállt óra közepén teljesen nyugodtan, odasetalt elé, és úgy mellberugta hogy székkel együtt borult hátra. Bár igazgató elé kerültek mindketten, utána senkinek nem mert beszolni az a bánat. Sulin kívül a nyugis csajnak viszont mindenki gratulált. A szülők, tanárok, mi, és még az igazgató is.
2020. febr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj, a verekedés legyen az utolsó, amihez folyamodsz. Én is azt javaslom, hogy az osztály előtt szólj vissza neki, oltsd le. Mint írod, a csaj már másokat is irritál, előbb-utóbb az igazgató elé kerül az ügy. Ha elkezdesz verekedni, akkor te se leszel jobb helyzetben, mint ő.
2020. febr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Fontos, hogy tovább ignoráld, sajnos, ha kimutatod, hogy zavar, csak még inkább piszkál.
2020. febr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó.
2020. febr. 29. 15:28
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Ignoráld, sajnos, ha kimutatod, hogy zavar, csak még inkább piszkál majd.
2020. febr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Sztem pedig tényleg jól megkéne verni. Az ilyen másból nem ért. De sokan verjétek meg, de azért arra vigyázzatok, hogy ne öljétek meg :D Bár én is ilyen bátor lettem volna régebben,mikor bántottak...25N
2020. febr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

"Egyik nap már félig meddig összeverekedtunk, de inkább otthagytam."


Ez a helyes hozállás. Hogy miért? Ha áhagyod, hosszú idő múltán, de elundja.


Általában az ilyen emberek azt csinálják, hogy "Na, nem reagálsz, akkor még erősebben beléd rúgok.", aztán elérnek egy olyan szintre, hogy már nem bírod tovább és visszaszólsz. Na, de ha abban a pillanatban is Te csak némán tűrsz, elunják, mert rájönnek, teljesen felesleges energiát feccölni az utálásodba, hidegen hagy.


Anno volt egy osztálytársnőm, akinek lelki gondjai voltak és konkrétan minden tanárba belekötött. A tanároknál azonnal szakadt a cérna, leszidták a gyereket, amit ő élvezett és még inkább izélgette a tanárokat, ellehetlenítette a tanórákat, ami eléggé rossz volt, mert, bár az elején se volt vicces, de egy idő után már fárasztó volt a gyerek.


Viszont, volt egy tanár, aki nem agyta magát. A gyerek neki is beszólogatott és a tanárnő mosolygott és csak mondta, hogy "Igen, hát az élet ilyen." (vagy valami ilyesmit mondott). Na a gyerek kb 1-2 tanóra után feladta és rendesen viselkedett a nő pedig nyugiban meg tudta tartani az órákat. Na ennyire számít, hogy megőrizd a hidegvéred és hagyd rá a gyerekre. Ha sokáig is szekál, egyszer elunja, ha SOHA nem támadod meg.

2020. febr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne verd meg az csak olaj a tűzre inkább szépen mosolyogj rá és haláli nyugalommal mondjál neki valamilyen frappáns mondatot.
2020. márc. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!