Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy verjem ki a fejemből?

Hogy verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés
2017 elején megismerkedtem egy lánnyal akinek akkor barátja volt. Ő ez idő alatt küldött magáról olyan képeket amit egy barátnak nem küld az ember. Illetve olyanokat mondott, hogy tobbet érez irántam mint a barátja iránt. Aztán szakítottak és megvolt beszélve találkozó is ami nem jött létre. Elég távol lakunk egymástól. Ebben az időben azzal jött, hogy remeli, hogy jól csókolok és hogy vagyok olyan fontos mint a családja, fontos vagyok neki, szeret, örül hogy megismert, hogy különleges a kapcsolatunk és egyéb ilyen dolgok.. Ezután ő mondta, hogy megismert egy srácot aki nagyon nyomul rá. Innentől kezdve engem hanyagolt. Már nem beszélünk 2 hónapja de sokszor eszembe jut. Úgy érzem csak szórakozott velem...
2018. ápr. 30. 14:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Sajnos pszichiatriai betegségem van. Jelenleg is korházban vagyok.
2018. ápr. 30. 14:33
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha gondolsz rá nem fog elmúlni.Nehéz de felejtsd el. Gondolj arra, hogy több milliárd lány él a földön, úgyis találkozol mással. Hidd el nekem. :)
2018. ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!