Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanári béremelés jelent...

A tanári béremelés jelent bármit is a nem állami fenntartónál levő tanároknak?

Figyelt kérdés

Aki államiban tanár az közalkalmazott is egyben a Kjt alatt dolgozik, érvényes rá a bértábla. Ha emelés van megkapja mert a táblán is emelnek.

De aki nem államiban tanár az az Mt alatt dolgozik, nem közalkalmazott nincs Kjt, nem érvényes rá a bértábla. Tehát simán lehet hogy ők egy fillért se kapnak emelésnek?


2020. márc. 6. 14:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

"Biztos volt annak idején valami oka, hogy alapítványi iskolába mentél el tanítani, és nem államiba."


De vajon hol írtam én hogy tanár vagyok? Miért, egy iskolában csak tanár van, technikai admin személyzet tán nincs?


Amely technikai admin személyzet alkupozija nulla. Egy gondnok pl. szar pénzt keres itt is, de el se mehet, illetve elmehet de máshol is ugyanazt a szar bért kapja majd.

Ezért minek is mennének el ezek az emberek.

2020. márc. 8. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!