Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Visszautasított béremelés...

Visszautasított béremelés után maradnátok a munkahelyen? Főleg hogy mások kaptak?

Figyelt kérdés

Lehet csak én agyalom túl.

Jó ideje nem kaptam emelést hát bementem a főnökhöz (sose tettem még ilyet, bér kapcsán legalábbis) és elmondtam hogy kérek.

Rövid tárgyalás volt, nagyon rövid, elmondták hogy nincs keret és ha nem felel meg a bér nézelődjek más munkahely felé.

Mindezt úgy hogy tudom mások kaptak az elmúlt időben emelést nem is keveset (akár 20-30%-ot is) így a nincs keret nettó hazugság.

Szóval nem emelnek egy dolog, de még hazudtak is.

Ezek után maradnátok?

Ez egy sértés volt. Szerintem.


Van olyan ismerősöm aki azt mondja erre azonnal álljak fel (na ezt biztos nem teszem meg) de van oylan aki annyit mond, hát ez van, örülj hogy van helyed.


2020. márc. 4. 17:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
Napi Balázska...
2020. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

KI maradna?

Ki menne?

Aki maradna meddig maradna? Míg nem talál másikat?

2020. márc. 4. 17:48
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mennek, de csak ha talaltam jobbat
2020. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Es akiknek emeltek mivel többek? Mivel érveltél? Biztos hogy a közvetlen fönököd dönt ebben akitöl kerted?


En érveltem volna miert erdemlem meg.

Pl hogy engem x poziciora vettek fel, akkor ne tartsàk màr egyensulyban mondjuk alattam levö y pozicios munkatars bérét.

Vagy ebben abban is fejlödtem ezt azt is magamra vallaltam es a vegzett feladatok nem arànylanak a béremmel màr.

Vagy inflacio van magyaran alacsonyabb bèrèrt dolgozom most mint tavaly.

Vagy jelentsenek le es adjak ide a bruttot feketen.

Vagy vagy.


De natur annyival hogy a markom tartom oda nem àlltam volna

Vagy ebben az èvben

2020. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

" Mivel érveltél?"


Semmivel mert odáig el se jutottam. Meg se hallgattak. kire elmondtam miért jöttem és rátértem volna az érvekre addigra már ajtón kívül voltam. Egyből elhajtottak azzal hogy nincs keret na szevasz.

Így azért nehéz érvelni.

2020. márc. 4. 17:57
 6/18 anonim ***** válasza:
24%
"Mások kaptak"... másoknak van Ferrarija neked meg mondjuk ladát akkor mi van, hova állsz fel? Ne fogalkozz másokkal. Lehet amúgy hogy azok a mások már régebb óta otz vannak, magasabb a beosztásuk, vagy olyan a teljesítményük hogy a vezetés úgy gondolta jár nekik az emelés.
2020. márc. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"Vagy inflacio van magyaran alacsonyabb bèrèrt dolgozom most mint tavaly."


És ez szerinted egy ÉRV??? Ez? hát kit érdekel a te béred mennyit ér most és mennyit ért tavaly.

Hát ha ez egy érv akkor én marha erős vagyok érvben mint Superman, mert én 4 ÉVE nem kaptam emelést.

Szóval ha ez érv akkor ezzel le kellett volna mosnom a főnököt már önmagában csak ezzel.

Meg se hallgatta.

2020. márc. 4. 17:59
 8/18 A kérdező kommentje:

"vagy olyan a teljesítményük"


De ez csak üres duma mert amíg a vezető egyszemélyben dönt ki milyen színvonalú munkát végez mindenféle külső objektív minőségértékelés nélkül addig ez mese habbal.

Addig azt mond amit akar. Lehozhatod a csillagokat is az égről ő rámondja hogy KEVÉS. Más meg fetreng egész nap és az meg szuperdolgozó.

2020. márc. 4. 18:01
 9/18 A kérdező kommentje:

"Ne fogalkozz másokkal."


De foglalkozom mert azt hallom nincs keret az emelésre... Azért a hülyének nézést nem tűröm el.

NIncs keret de azért van akire mégis van keret = HAZUGSÁG.


MIért nem mondta a főnök egyenes bele a képembe hogy lenne pénz de nekem nem ad?

Az legalább egyenes lett volna.

2020. márc. 4. 18:03
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
De neked attól jobb lesz ha ezeken puffogsz? Lehet hogy a vezetőd szubjektíven dönti el hogy ki kap emelést és ki nem, de akkor te mit tudsz tenni? Vagy felmondasz, vagy megpróbálod kivívni a főnök szimpátiáját. Én az utóbbira szavaznék
2020. márc. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!