Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudok focizni, de tesi...

Nem tudok focizni, de tesi órán kötelező, és ki is röhögnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

10.-es vagyok, 9. osztályban értem életemben először labdához és rúgtam is bele... Tényleg. eddig SOHA ne mfociztam, láb és kézügyességem NULLA. Úgy rángatózok, ha gurul felém a labda 2 centiről se vagyok képes elrúgni..

nem megy nekem. Nem is akarok játszani. utálom. Születésem óta nem izgat, akkor is hülyeségnek találtam (óvoda környéke) most is.. DE! Tesi órán az egész osztály mindig kérlali a tasitaárt, hogy menjünk ki focizni.. Amikor csak én teszem fel a kezem ,hogy inkább kondiznék, akkor persze,hogy kimegyünk, beállok, az első percben ott ordítoznak velem ,hogy Te miért nem csinálsz semmit? Mozdulj már meg! Ha nem játszol kotródj a pcsába.. ilyenek.. Mindig visszaszólok, hogy szerinted én akartam focizni? vagy azt, hogy nem látod, hogy nem tudok focizni?


MINDIG kérem a tasitaárt, hogy hadd ne játszak, mondom, beülök a kondiba, vagy csak ülök a szélén, csak ne kelljen fociznom, de neem, akkor is álljak be..


Ez miért jó neki? Ott állok végig, sétálok föl-alá, ha felém jön a labda próbálom valakinek odapasszolni, csak ott is stresszelek és a végén kézzel érek bele, mert frászt kapok, hogy nekem rúgják.. És akkor is ordítanak velem.. (osztálytársak) és nem cgányok, nagyon jó iskolába járok..


Nincs érzékem a labdajátékokhoz. SEMMI! e-sportolok, infó órán, ha szabad foglalkozás van, krunker.io-ban úgy leverek mindnekit, mintha aimbotom lenne, de fociban..


és az a legrosszabb az egészben, hogy ezért még bántanak is.. És a tesitanár nem csinál semmit. Dee, karcsi állj csak be. jót fog tenni.. Háát kösz.. Marha jót tesz, aha...


2020. márc. 9. 20:06
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

És már most si rettegek a holnapi naptól, hogy akkor lesz a visszavágó..


Jég hidegek a kezeim, sík ideg vagyok, mert focizni kell..


Elég gyenge vagyok mentálisan, régebbi sérelmek miatt, sokkal alacsonyabb a "sírás" küszöböm.. Pláne, hogy az egész osztály velem ÜVÖLT, olyan dolog miatt, amiről nem tehetek, és belekényszerítenek..

2020. márc. 9. 20:09
 2/18 anonim ***** válasza:
Hallod pontosan így vagyok én is a kosárlabdával és ma még egy óraimunka egyest is kaptam rá szóval átérzem! :(
2020. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

2. Válaszoló

Nem tudom pontosan mit tehetnél de az biztos hogy a bántások/beszólások nagyon nem kedvesek az osztálytársaidtól, megértés hogy rosszul esnek (nekem is).

De biztos van amibe te vagy sokkal jobb mint ők,(én pl. Röplabdában és matekban) lehte nem tesiből leszel pont jobb mint ők hanem valami másból! :)

2020. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, sé egyet is értek vele, csak már a sírás kerülget a tesiórán. Tudom ciki, szinte már nagykorú vagyok, (jó, azért nem, de hát 1,25 év és 18 vagyok) éés ha lenne valami megoldás, hogy elkerüljem...
2020. márc. 9. 20:33
 5/18 anonim ***** válasza:
6%
Esetleg ha kapuba állsz ott nem vagy ügyesebb? Ott csak ki kell ütni vagy kirúgni a labdákat ami jön feléd, nem kell akkora ügyesség vagy célozni tudás. Vagy legyél védő, ott is annyi kell hogy kergeted a labdát és elrúgod az ellenfél elől. Nem szép a társaidtól hogy bántanak, de ha tényleg nem csinálsz semmit vagy csak sétálgatsz akkor érthető hogy leszólnak. Nálunk is nyilván voltak akik ügyetlenek voltak, az nem is volt baj. De ha valaki direkt nem is próbálkozik neki mi is szóltunk. Szerintem ha odateszed magad akkor nem lesz ilyen a hozzáállásuk, függetlenül attól ha el is rontod sokszor.
2020. márc. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ááá dehogy. félek a labdától.. Az egészhez semmi kedvem, nem látok a naptól, én éjjeli bagoly vagyok, nekem nagyon sok az a napfény, ami kint van.. Annyira fáj a szemem 5 perc múlva, hogy be kell csuknom.. Akkor meg végképp nem látok :D
2020. márc. 9. 21:33
 7/18 anonim ***** válasza:

Ez van sajnos. Próbáld meg figyelmen kívül hagyni a beszólásokat. Ne érdekeljen a dolog.

Nálunk meg mindig kidobózni kellett. Minden tesi órán, egész általános és középiskola alatt. Rettentő egyhangú és unalmas volt az egész.

2020. márc. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

2. Válaszoló

Én ma el is sírtam magam tesin szóval nem tudok tanácsot adni sajnos.

2020. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

Rémálom volt a tesi. Főleg, mert folyamatosan röplabdáztunk, ami nem ment, pár gyerek meg véresen komolyan vette és üvöltözött velem. A gimi előtt is az volt, mert ott ráadásul még többen vették halálosan komolyan hogy nyerünk e az idétlen játékokban, aminek tétje sem volt. Az elején volt, hogy tesi óra után sírtam.


Nehéz betartani azt, hogy le kell őket xarni, mert bizony ez lehetetlen, én egész gimiben rosszul éreztem magam tesi alatt.


Max beszélhetsz a tanárral, hogy külön feladatot had csinálj, én ezzel sokszor próbálkoztam vagy pedig egyszerűen túl kell élni.


Kitartást!

2020. márc. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

ez a másik.. Olyan komolyan veszik az eránytalan tétlen "játékukat", hogy kéepsek lennének ölni miatta.. Mint valami 5 évesek..


8-an 6 ellen, tehát már nem jó, 3-3 percenként cserélnek 2-2 játékost, szóval azért sem valós, és öngyilkosok lesznek, ha veszítenek.. Mert ezt komoylan kell venni... Megérett a világ a pusztulásra :D


Ezen így kiakadni, hogy egy nyomorult értelmetlen játék miatt, ami ráadásul mgé nem is ügyességi így kiakadni, meg komolyan venni...

2020. márc. 10. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!