Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ha bezárták az...

Szerintetek ha bezárták az iskolákat, hogy ne terjedjen a vírus a tanároknak miért kell ott lenni minden délelőtt?

Figyelt kérdés

Azt meg ne hadd ne mondjam, hogy egymás között elkaptak egy hányás-hasmenést is a héten. Ők majdnem 30-an ugyanúgy össze vannak zárva.


Szerintem amúgy szabálytalan is. Vagy én nem tudom, szerintem nem erről volt szó, meg így sok értelme nincs, mindenkire vonatkozzon! Csak így lenne teljesen értelme!



#nemalapítványihülyeségetbeszélsz
2020. márc. 20. 22:45
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tanár, anyukám az... Ki írt ilyet? Én szimplán féltem, mert 64 éves, krónikus beteg...


Nem érdekelnek a csoportok, nem vagyok egybe sem, de kapnának az tuti. Elmondom a tanárok is ugyanígy vannak. Együttműködni próbáltatok?


Neked az a bajod, hogy neked kell tanulni a gyerekkel, mikor kib...szott gumikesztyű, maszk és lélegeztetőgép sincs? Láttad a riportot Olaszországból? Fel sem fogod, ugye...


Nekem ehhez mi közöm? Nem én tallátam ki és nem a tanárokat kell szidnod édes, mrt neked kell foglalkoznu a gyerekkel innen fúj a szél. Másrészt én alsóbanagam voltam és magam tanultam, utáltam, ha anyukám odajött, mégis kitűnő voltam. Ez mi a gimn@ziumhoz,egyetemhez képest...


Nem én és nem a tanárok találták ki... Ha meghalnál, nem érdekelne, hogy megtanulta e az i betűt... Uram magasságos...


Meg milyen szülő vagy te, szánalmas buta... Ez kormányzati intézkedés, ugyanez van nagyon sok országban. Megjegyzem nem sokára jön a kijárási tilalom is.


Az életet nem adja vissza sem, i betűt megtanulni ott egy élet.


Nekem ehhez az egész távoktatáshoz semmi közöm, de szöveget sem tudsz értelmezni.

2020. márc. 20. 23:47
 12/23 A kérdező kommentje:

Százezrek a munkájukat us elveztették, Olaszországban meg nincs elég krematórium elégetni a holtesteket, de tanárokat lehet szidni csoportban, mikor nem ők találták ki. Amúgy utálom a tanárokat, egész életemben velük vagyok, hülye a többség, de neked ennyi jött le??


Halál? Ilyenek?? Ha meg be kellene mennie a gyereknek az lenne a baj, hogy elkapja...


Nekem anno a négyes miatt is beszóltak itthon, de te ennyire stréber nem lehetsz, szegény gyerekeid...

2020. márc. 20. 23:52
 13/23 anonim ***** válasza:
Helyesen írni mégsem tudsz kitűnőkém! De ha ezen kattogsz, hogy nem a kérdésedre válaszoltam, akkor lapozz vissza, leírtam, hogy a mi sulinkban egy tanárnak sem kell bemennie az iskolába, egyedül az igazgató jár be. És a város többi iskolájába sem kell bemenni a tanároknak. Amúgy meg te is fordulj a kérdéseiddel az igazgatóhoz, a polgármesterhez, vagy a Klikk-hez, hogy nálatok a tanároknak miért kell bemenni. Jó éjszakát!
2020. márc. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Tudod mit, bele ne őrülj ebbe a távoktatásba, ez mindenkinek ilyen, lerontani sem fognak... Mit szóljon, naki most érettségizik?
2020. márc. 20. 23:54
 15/23 A kérdező kommentje:
De pár napon belül itt lesz a kijárási tilalom, kedves stréber szülő, aztán vége a töprengésnek... Mik vannak...
2020. márc. 21. 00:06
 16/23 anonim ***** válasza:
Jó magaddal beszélgetni? Inkább aludj el szépen kis balázs
2020. márc. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Az meg a másik, hogy egy hónapon belül már másodszorra vagyunk nagyon betegek... Vagy influenza volt, vagy nem, nem tesztelt senki... Viszont az iskola 90 %-a így is hiányzott az influenza B vírusa miatt...


Sok féle tünete lehet, most egy 13 éves gyereknél derült ki...


Rengeteg betegség terjed az iskolában amúgy is, mostbegy elkapja, ha nem kaoták el sokan így is, csak nem tesztelték, vagy influenzának hitték...


Mégegyszer: nekem semmi közöm a távoktatáshoz, sem az iskolabezáráshoz, de önző vagy! Én csak annyit kérdeztem, miért kell nekik rendesen bejárni és máshol hogy van...

2020. márc. 21. 00:14
 18/23 A kérdező kommentje:

Milyen Balázs?? 😂😂😂


IQ bajnok hülyék... Lisztetek van elég?

2020. márc. 21. 00:15
 19/23 anonim ***** válasza:

Kedves Hisztigép!

Az apítványi iskolában az igazgató/fentartó dönti el, hogy miként kell megoldani a távoktatást. Ha ő azt mondja, hogy minden tanárnak be kell menni és a suliból kell dolgozni akkor vagy bemész és dolgozol vagy betegszabira mész, vagy felmondasz.

Hülyeség az, hogy ez szabálytalan. A vírus miatt rengetegen dolgoznak mert nem mindenkinek adatik meg az otthonmaradás/ home office lehetősége.


Válaszaidból sugárzik, hogy utálod azt az alapítványi iskolát. Kezdesz nagyon az alapítványi iskolás szerencsétlen kérdező szintjére lemenni. Ő évek óta hasonlóan hisztizik, de csak rinyálni jár ide.

2020. márc. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Lisztem lenne, ha a hozzád hasonlók oktalanul nem vásárolták volna fel. Kezet gondolom nem mosol és mindenhol belemászol mások arcába, úgy ahogy itt is.
2020. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!