Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érettségi: most akkor el...

Érettségi: most akkor el lesznek tolva 1-2 hónappal vagy sem?

Figyelt kérdés

Ugye változott a hivatalos kommunikáció a kérdésben. A „biztos nemtől“ eljutottunk a „vizsgáljuk a kérdést, és ha szükséges...“ állapotig, ami állítólag az előszobája, a megágyazója a bejelentésnek hogy eltolják az egészet, jún vége-júl vége akár....


Ki hogy gondolja?


Van aki szerint nyugodtan vegyek rá mérget hogy jún vége előtt nem lesz itt érettségi de inkább júl.


2020. márc. 22. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a végleges döntés április 20 után várható. Ma erről neked halálpontos információt senki sem tud adni itt a gyakorin de még a parlamentben sem.

Javaslom, hogy tanulj az érettségire úgy mintha május 4-én hétfőn magyarral kezdenél!

2020. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Javaslom, hogy tanulj az érettségire úgy mintha május 4-én hétfőn magyarral kezdenél!" Én készen állok az érettségire akár holnap is.


Most volt kettő hete épp a "kisérettségi" amolyan szimulált érettségi minden 5.

2020. márc. 22. 15:56
 3/7 A kérdező kommentje:

" április 20 után várható. „


Miért, mi lesz épp 20-án? Már ezer helyen olvastam ezt hogy ápr 20-akkor mi lesz?

2020. márc. 22. 16:03
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Április 20. pont két héttel előtte van, és nyilván addig el akarják dönteni, mi legyen belőle, nem egy nappal előtte akarják lefújni.

De szerintem a tervezett tavaszi szünet végére meg lesz a döntés.


Most még 131 fertőzött van, ez folyamatosan változik, lehet több, és kevesebb is (reméljük, az utóbbi) a következő hetekben. De még kijárási tilalom is akár, ha nagyobb lesz a gond.

2020. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
En is ebben a dilemmaban vagyok. En egyenlore tanulok, de 100% h nem lesz megtartva. Tegnap 103 ma meg mar 131 fertozott volt. Es nem minden nap 30al novekedik a szam, hiszen hatvanyozva fertoz a dolog. Lehet, h holnap mar 200 fertozott lesz. Mire eljutunk majus 4ig addigra annyi fertozott lesz, hogy nem fognak kockaztatni. De a ket hetes halasztas amirol eloszor beszeltek vicc. A kulon ultetes se fog bejonni. En konkretan arra szamitok, hogy elhalasztjak, de sose tudni. Jobb inkabb tulesni rajta akkor amikor meg csak par szaz fertozott van, mintha addig csusztatnak maig olaszorszagi allapotok uralkodnak majd itt is.
2020. márc. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Én nagyon sajnálom az idén érettségizőket. A többi évfolyamnak ez nem akkora gáz, de nekik..

Sztem örülni kell, ha juni v juliusban sikerül lebonyitani az egészet.

2020. márc. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyél mérget semmire. SENKI nem tudhat biztosat. Készülj úgy, mintha a rendes idôpontban lenne és ha végül elhalasztják, az sem baj, mert akkor már csak ismételni kell.
2020. márc. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!