Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Velem ki törődik?

Velem ki törődik?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most nincs iskola és remélem minél előbb megoldódik ez az egész probléma ami jelenleg van.


A helyzet, hogy igaz, hogy végzős lány vagyok és mindjárt vége a gimnáziumnak de akkor is zavar az ami megy az osztályomban. Szinte mindig, főleg ebben a tanévben én intéztem az osztály összes közösségi ügyét. Én szerveztem a szalagavatót, persze segítettek mások is de én voltam a fő szervezője és szerencsére jól is sikerült. Próbálom kihozni mindenből a legtöbbet, odateszem magam és mindig arra törekedtem, hogyha már egy osztály vagyunk, akkor tartsunk össze, legyünk jóban egymással. Azt szeretném ha mindenki részt venne a közösség munkájába, de az osztálytársaim sok esetben sz*rnak az egészre és elfelejtik azt, hogy nekem mennyi munkám van ezekben a dolgokban.


Én törődök mindenkivel, próbálok mindent úgy intézni, hogy mindenkinek jó legyen. Mindig mosolygós lány voltam aki szeret mindenkivel kedves lenni de sokan nem értékelik ezt. Persze, jóban vagyok az osztálytársaimmal és többnyire szeretnek, csak azt veszem észre, hogy egyáltalán nem értékelik az erőfeszítéseimet és néha egy teher vagyok számukra.


Sokszor visszahallottam, hogy kibeszéltek engem és elhordtak mindennek pedig én tényleg csak jót akarok.

Tőlem azt várják, hogy erős legyek, hogy kiálljak másokért.

És én??? Értem ki áll ki? Velem ki törődik?



2020. márc. 27. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Az önként vállalt dolgokért soha ne várj hálát, vagy ne vállald el. Az emberek már csak ilyenek.
2020. márc. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember sajnos ilyen. Egy kis kedvesség és egyből kihasználják. Ne foglalkozz velük, keress inkább igazi barátokat, az kölcsönös kapcsolat, ők is törődnek veled, meg te is velük.
2020. márc. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Az égvilágon senki, csak irígykednek, hogy mert te vagy a fontosember.


Előnye a dolognak, hogy mindenki rád emlékszik, és hozzd fordul, így te leszel a legtájékozottabb amit aztán hasznosíthatsz.

Hátránya a dolognak, jópáran rád fognak irígykedni, téged fognak kritizálni és kibeszélni, és ha bármi nem jó az miattad van.


Törődni ugyanúgy nem fog senki sem veled ahogy másokkal se törődnek, max úgy tűnik, de az nem igazi, csak állságos képmutatás..

2020. márc. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Erről már írtál ki kérdést. Semmi újat nem tudunk írni.
2020. márc. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Ne foglalkozz azzal, hogy ők mit tesznek a hátad mögött, ne az alapján csinálj vagy ne csinálj dolgokat. A jó tett úgyis megérik majd egyszer, csak lehet, hogy nem az ő körükben, hanem majd mások, később fogják értékelni és az életed is ez által fog előre menni, ők viszont 5 év múlva lehet, hogy sehol sem lesznek.
2020. márc. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha mindíg mindenki érdekét a sajátod elé helyezed akkor sajnos sokszor ki fognak használni.

Tudom, azért próbálsz mindent úgy csinálni hogy az mindenkiknek jó legyen mert ezt érzés helyesnek.

Azért mert jó ember vagy.


Lesz majd az életedben egy pont amikor majd valami megtörik benned és megkérdezed magadtól, hogy megéri-e ezt így csinálni.


Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy kicsit szűkítsd azt a kört akiknek bármiben segítenél higy nekik jobb legyen.


Nagyon sokan nem érdemlik meg az ilyen fajta törődést és nem is igazán értik miért csinálod.


Pont ez az oka annak, hogy nem is értékelik.

2020. márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Magányos vagy ?
2020. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, már aligha fogsz velük közösségbe lenni. Mindenki élni fogja a saját életét. Éld te is, ha ilyen kis fontoskodó szeretnél lenni, legyél, de ne várj hálát, mert senki nem kért belőle.
2020. márc. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez már nem az első kérdésed és mindegyik alatt leírták, hogy idegesítő pina vagy. Múltkor az volt a bajod, hogy nem érdekli őket a nyomorult szalagavatótok amire 1 év múlva emlékezni se fog senki. Nem mindenkinek az iskola élete, tudom, fiatal vagy és azt gondolod most az a minden, de hidd el, ők teszik jól, hogy nem szakadnak meg az “osztályközösségért”. Hagyd őket békén és nyugodj le.
2020. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miről beszéltek. Nekem ez az első kérdésem, más kérdést nem írtam ki.
2020. márc. 27. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!