Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kapnak fizetést a...

Miért kapnak fizetést a tanárok ha nincs is iskola?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 11:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Hogy ne haljanak éhen. Egyébként nem tudom hol élsz, digitális oktatás van, amit nyilván hol jobban hol szarabbul tudnak megvalósítani, de elvileg vannak online órák, stb. Más kérdés, hogy ahogy hallottam rengeteg tanár szarik bele, és nem csinál lóf_szt se, őket felelősségre kellene vonni.
2020. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Ennyi erővel a nyári szünetben miért kapnak fizetést?
2020. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Ki mondta neked, hogy nincs iskola ? Távoktatás, digitális oktatás van . Agyad felfogta ?
2020. ápr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, te maga Csipkerózsika lennél....??? Átaludtad az elmúlt heteket????


Online oktatás - ez neked nem munka????

2020. ápr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%

Én azt sem értem, hogy mások miért kapnak, ha nem dolgoznak?


Én soha nem kaptam egy vasat sem, ha nem dolgoztam, pedig diplomás munkaköreim voltak mindig.


Maradj otthon! Ja...én simán ellenék itthon ÉVEKIG. Rendelek kaját meg csajt, lövöldözök a kertben, kiviszem az összes játékot, minden filmet megnézek és minden könyvet kiolvasok...

De nem megy, mert nem jön a lóvé!

2020. ápr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez több évtizedes probléma - azzal az apró módosítással, hogy iskola volt, van, csak oktatásnak nem nevezhető a diákokra zúdított internetforrások ismerete. A nyári szünet pedig egy külön történet, amely képes arra, hogy felkavarja a "társadalmi igazságérzetet" legalább olyan szinten, mint a "96-os törvény" a maga idejében a rendvédelmi szerveknél.
2020. ápr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

Mert a távoktatás az szerinted mi? Gondolod azzal nincs semmi meló?

Édesanyám tanár, elárulom neked, hogy a tanórákon kívül is rengeteg időt igénybe vesz az is, hogy az órákat megtervezze, a beadandókat pedig kijavítsa és egyesével válaszolgasson mind a kb. 200 diákjának.

2020. ápr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne lenne iskola?
2020. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Ennyi erővel miért fizetik pl. a betegbiztosítást a gyerekeknek, ha nincs iskola? Mennyivel jobb lenne, ha a szülőknek be kéne fizetni mondjuk 3 gyerek után fejenként 7 ezer forintot, nem?
2020. ápr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Dehogynem van iskola... ne legyél már buta!

És tudod, bemenni a tanterembe, és órát tartani nagyságrendekkel könnyebb, mint Skype-on, Meeten, vagy Zoomon összevadászni az osztályt, és online elmagyarázni ugyanazt, úgy, hogy bárki bekamuzhatja, hogy megszakadt az internet.


Egyébként egy hatalmas zárójel: te miért kapsz a szabadságod alatt is fizetést?

2020. ápr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!