Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogosan sertodott meg?

Jogosan sertodott meg?

Figyelt kérdés
Lehet rossz csoportba irom, de arrol van szo, hogy anyukam megkert, hogy egy kis idore mellozzem az angol tanart es probaljak meg itthon tanulni es keszulni. Teljesen megertettem es ebben a helyzetben jobb is ha ott sporolunk ahol tudunk. Beszeltem az angol tanarommal, hogy egy kis idore szeretnem ha melloznenk az orat (skype-on tartjuk) es erre azt a valaszt kaptam, hogy elmehetek, de tobbet nem kell ot keresnem. Nagyon rosszul esett..
2020. ápr. 15. 10:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Hát akkor majd kerestek másik tanárt, ha ezt nem érti meg.
2020. ápr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem jogosan.
2020. ápr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
24%
Teljesen mindegy, hogy jogos vagy sem, ő így döntött. Sokan vannak, akik igy gondolkodnak: ha elmész, nem kell többet vissza jönni. El kell ezt fogadni.
2020. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonymousreview60 ***** válasza:
81%

Nem. Nekem is van tánctanár ismerősöm és nem csak a csoportos, hanem az egyéni órái is a töredékükre estek. A járvány anyagi következményein nem szabad megsértődnie egy szolgáltatónak. Ennyi erővel abba is beleköthetne, miért nem déli szél fúj, miért keleti.

Amikor újra angolozhatsz, akkor érdeklődj csak nyugodtan! Ha akkor is hisztis, akkor viszont felejtsd el örökre!

2020. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
29%
Ha mondtad neki, hogy most anyagi okok miatt nem tudsz fizetni és ő nem hajlandó ingyen tanítani, akkor így járt :)
2020. ápr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
7%

hát kicsit igen, nézd, ő készül rád, óratervet ír, előkészít, főleg ha vizsgára vagy ilyesmire készülsz fel, és akkor most nem jösz többé... értem hogy ott spórolunk ahol tudunk, de olyan jellemző ez, anyám is sorra veszti el a tanítványait, mert persze legyen ott és ugorjon egyből, ha a gyerek átlaga öt egész alá merne süllyedni, de úgy különben az lenne a legjobb ha ingyen dolgozna, vagy ha ingyen nem, akkor inkább kösz nem is kérjük.

de ha anyukádat a főnöke kirúgja mert ott kell spórolnia ahol tud, akkor meg vagy sértődve, hogy milyen emberek vannak

2020. ápr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
27%
értékeld le a google-on vagy ahol hírdeti magát, egye meg amit főzött...
2020. ápr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%
Egyáltalán nem jogos megsértődni egy gyerekre, akinek lehet, hogy a jelenlegi helyzet miatt a szülei nem tudják finanszírozni a magánórát. Emberileg 0, jobb is, ha később kerestek egy másik tanárt.
2020. ápr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Szolgáltatást nyújt, tudnia kell, hogy benne van a pakliban, hogy nem veszik igénybe örökké. Neki erre fel kell készülnie. Ellenben te sem sértődhetsz meg, ha nem fog vállalni később. Másra fordítja az idejét, más felkészítésére készül, és nem fog neked ugrani, ha újra szükséged lesz rá.
2020. ápr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

de tényleg nem értem emberek...

ha kirúgnak a járvány miatt költségcsökkentésből, az milyen felháborító, de ha kirúgod a lányod tanárát, akkor még köszönje is meg?

2020. ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!