Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan sertodott meg a...

Jogosan sertodott meg a legjobb baratom? 16/l

Figyelt kérdés
Szoval, apukam messze lakik anyukamtol, viszont anyukammal elek. Van egy legjobb baratnom, aki az egyik legfontosabb ember szamomra a vilagon. Meg nem sikerult talalkoznunk nyaron, ugyanis sokat voltam apukamnal, es rengeteg programom van besuritve, ha van egy kis szabadidom, azt is a szerelmemmel szeretnem eltolteni, mert neha mar faj a hianya. Aztan futok is tovabb. Egyszer volt egy nap szabadidom, mikor hivtam ot, hogy jojjon o is es talalkozzunk, azt mondta hogy nem, mert megy a parjahoz. Szombat este irt, hogy "gondolom, vasarnap nem ersz ra", irtam, hogy nem, programom van... Erre elkezdte h "mindjart gondoltam", en ezen meg nevettem, mert azt hittem, csak huzza egy kicsit az agyam, es megbeszelunk egy idopontot, hogy mikor talalkozzunk. Irtam neki, hogy "jo, na, nyaralas utan tied vagyok." Erre elkezdte hogy "leszarja, mert ez a baratsag tenyleg a suli kapujaig tart". Szohoz se jutottam hirtelen, annyira rossz erzesem lett...mondtam neki, hogy nem tehetek errol, rengeteget vagyok apukamnal, rengeteget utazom... Es szeretnem ha nyaralas utan atjonne.. Erre annyit irt hogy "leszarja". Ez szombat este volt. Ma irtam neki, kuldtem neki egy linket videorol... Nem valaszolt, pedig mindig szokott, szoval joforman azota nem beszeltunk... Kinek van igaza, es hogyan oldjam meg?

2016. júl. 25. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
39%

Ha ilyen a stilus, hogy "leszarom", haaat akkor neked is lehet nem? Az ido altalaban jo a sertodes kezelesere. Varj egy kicsit. Aztan kerdez ra egyenesen, hogy megis mit var toled?

Ha nem valtozik, akkor pedig nincs mit tenni; vedd tudomasul, hogy nem is volt a legjobb baratnod. A jo barat ugyanis megbocsat. Ez egy kulcs kerdes minden kapcsolatban. Nincs kivetel.

2016. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem jogosan sértődött meg. Mellesleg nem attól vagytok barátok, hogy mindig együtt legyetek, főleg, ha mind2-töknek van párja is, viszont azt meg kell jegyeznem, hogy főleg a ti korotokban a barátság lenne az első és legfontosabb. Ne haragudj, tudom, hogy van olyan ember is, aki 16 évesen találta meg a párját, de ez azért nagyon-nagyon ritka...meg tudom dúl a szerelem is stb., de amúgyis ha olyan jó barátod, miért nem mentek el valahova 4-en? Meg nem tudom, milyen programod lehet, de a barátnődet is elvihetnéd magaddal, akár apukádhoz is. Gondolom most szakadt először a nyakatokba ez a sok gond/program, hogy nem tudtok találkozni és valószínűleg ezzel a helyzettel nem tud mit kezdeni a barátnőd. Mindenesetre így lezárni egy baráti kapcsolatot nem lehet. Szóval, ha nem fog írni, akkor mikor hazamész menj át hozzá és addig ne gyere el míg őszintén át nem beszélitek a dolgot, mert másképpen nem lehet megjavítani a kapcsolatotokat. Az is lehet, hogy csak "durcizik"...nem volt még ilyen? Na mind1 egy kapcsolat, csak akkor működik, ha mind2 fél dolgozik rajta és félrerakja az egoját. Sok szerencsét!
2016. júl. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Volt már ilyen. Az a baj, hogy a barátom nem szereti a legjobb barátnőmet, mert szerinte rosszat akar nekem, és ugyanez van apukámmal is, így oda sem vihetem... Emiatt nehéz így.
2016. júl. 26. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!