Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan sertodott meg az anyosom?

Jogosan sertodott meg az anyosom?

Figyelt kérdés

A kisbabam 3 honapos volt , a feneke nagyon erzekeny , sokszor piros volt,kicsipte a pisi,kaki. A doktorno tanacsara amikor bekentem a feneket , akkor szelloztettem, nem adtam ra pelenkat egy ideig. Az egyik alkalommal eppen bekentem, meg kicsit fel is holyagosodott a bore, eleg csunya volt. Kimentem a szobabol fel percre, amikor visszamentem az anyosom az anyosom felvette a babat, a ferjem is ott volt. Mondtam nekik,hogy eppen most kentem be a feneket,tegyuk mar

vissza a kisagyba,mert holyagos a feneke.Normalis hangnemben mondtam.

Ez tobb evvel ezelott tortent akkor nagyon megsertodott es nem felejt! Latom rajta,hogy folyamatosan haragszik,nem tudja elfelejteni. A gyerekem azota mar 10 eves lesz.


2016. márc. 20. 19:05
1 2
 1/17 anonim válasza:
86%
Nálam a primitív kategóriába tartozik. Ha ennyi esze van a kedves mamának én nem is idegesíteném magam rajta. Beszéltek?
2016. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Biztos hogy emiatt haragszik?
2016. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Az én férjem kb. 15 évvel ezelőtt bemert rúgni apámmal a házassági évfordulójukon, azóta is emlegeti anyám. Vannak szülők, akiknél nem telik az idő.
2016. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az anyosom soha nem mondja el a velemenyet,soha nem mond semmit , en akkor ott elvagtam ezzel magam elotte,ha valami nem tetszik neki,akkor megsertodik. Mivel latom az allando haragot benne, gondoltam ideje megbeszelni a dolgot, oszinten szerettem volna beszelni vele,mondtam neki ,mondja el mi bantja ,akkor mondta ezt a dolgot es veszekedes lett a vege. Erzem,hogy feltekeny is ram a ferjem pedig az o oldalan all. Azt mondta,hogy csinalhattam ilyet,hogy az unokajat kivettem a kezebol. Hozzateszem elso gyerekem volt, persze,hogy feltettem.
2016. márc. 20. 19:19
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
aki 10 évvel később is képes haragudni egy ilyen semmiség miatt, annak nem érdekelne a véleménye.
2016. márc. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%

Az igazság az, hogy te is túldramatizáltad a dolgot, mert olyan dologért szóltál az anyósra amiért nem kellett volna. Semmi baja nem lett volna a babádnak ha az anyós ölbe veszi 1-2 percre. Attól, hogy piros, hólyagos a feneke, és éppen bekented, még nem dőlt össze a világ mert anyós felvette fél percre a picit.

Sajnos sokszor tényleg nincs oka annak amikor a menyecske azt hiszi az anyós csak rosszat akar. A te esetedben legalábbis nem erről volt szó..

2016. márc. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
Hát én általában anyós témában a menyeknek adok igazat, de kissé szerintem is túldramatizáltad a dolgot.
2016. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 acelsziv ***** válasza:
71%

lehet, hogy túldramatizálta de ezért évekre megharagusni...

Anyósod elég egyszerű asszony lehet nulla belátással és minimális intelligenciával.

2016. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Valojaban engem is ez bosszant,hogy miert nem lehet ezt megbeszelni normalis korulmenyek kozott! Nem haragudni , sertodni kell, foleg nem ilyen hosszu idon keresztul !
2016. márc. 20. 23:36
 10/17 omba ***** válasza:
87%

Anyós idióta, és egy sunyi paraszt egyben. Hallgat, nem szól, de azért 10 éven át őrzi a "sérelmét".


A férjed meg le se tagadhatja a vérségi kapcsolatot:

" ferjem pedig az o oldalan all. Azt mondta,hogy csinalhattam ilyet,hogy az unokajat " - nem elég, hogy nem melletted áll, de a saját gyerekét is csak mint anyuka unokáját bírja szemlélni...


Ez nagyobb gáz.

2016. márc. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!