Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha folyton gúnyoló...

Mit tegyek, ha folyton gúnyolódnak és röhögnek rajtam pár osztálytársam?

Figyelt kérdés

Egy osztályba járok 4 olyan lánnyal, akik problémásak, +1 olyannal, aki majdnem ugyanolyan, mint ők, annyi a különbség, hogy ő (még) nem vert meg senkit az osztályból.


Az osztályunk 2 csoportra van bontva, mert 2 különböző szakmát tanuló diákokat raktak egy csoportba. (Vannak az eladósok és vannak a logisztikások. Bizonyos órákon van csak együtt az osztály)


Én logisztikás vagyok, abban van az a 2 lány plusz az az 1. A negyedik társuk eladónak tanul.


Folyton cikiznek, de úgy, hogy azt én is halljam, folyton kiröhögnek, hogy azt én is halljam. Általában az öltözködésem a röhögés tárgya, mert nem öltözöm divatosan, de ettől még nem kellene senkit se kiröhögni.

Sajnos a csoportomból nincs egy olyan ember, akivel olyan jó kapcsolatba lennék, hogy ők megvédenének vagy valami. Az eladós csoportba van a legjobb barátom, és nem a logisztikában.


Tudom, nem most aktuális, de azért kérdezem, mert ez engem nyomaszt, hogy mi lesz majd akkor, ha majd vissza kell menni iskolába.


Magamat megvédeni, nekik visszaszólni nem merek, nem is tudok és nem is akarok, mert megvernek, vagy az egész osztállyal kiutáltatnak. A tanár az tojik rám nagy ívből, de ha csinálna is valamit, akkor úgyis rám kapnának, mert szóltam a tanárnak.

A szülőknek meg ilyen korba ciki szólni.


2020. máj. 4. 19:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Se verbálisan, se fizikálisan nem bántanak, csak feszélyezve és rosszul érzem magam, amikor rajtam röhögnek.
2020. máj. 4. 19:46
 2/3 anonim ***** válasza:

tudom hogy kozhelyes, es valoszinuleg az elejen nagyon nehez lesz, de tenyleg az a legjobb tanacs, hogy ne foglalkozz veluk. ha elkezdenek beledallni az oltozkodesed miatt, nezz rajuk nagyon unott fejjel, es teljesen nyugodtan mondd azt hogy “oke” vagy “aha, biztosan”. abba fogjak hagyni, ha latjak hogy senki nem foglalkozik a baromsagukkal. ne mutasd ki hogy ez neked rosszul esik, mert akkor csak tovabb csinaljak. bar szerintem az is szomoru hogy 18-19 evesen ez a szint, a mi osztalyunkban 14 ev felett mar nem volt ilyen piszkalodas.

egyebkent en a helyedben beszereznek egy paprika sprayt, kb 3000 ft, de ha tenyleg bantalmazasra kerul sor, lefujhatod oket. valoszinuleg te is bajba kerulsz miatta, de legalabb megvedred magad, es ha mas is latta hogy mit akartak csinalni veled, akkor nem fognak megbuntetni.

2020. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem pont nem érdekelne, ha kiröhögnek, a hátam mögött, vagy mellettem. Legalább őszinték. Gondolj bele, ha elkezdenének jópofizni veled, és úgy sértegetnének. Mindig csak egy kis szurka-piszka. Aztán mikor szabadulnál tőlük sírnának, hogy milyen antiszoc vagy.
2020. máj. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!