Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van az iskolámban egy fiú...

Van az iskolámban egy fiú gyerek. Mindenhova futva közlekedik és emiatt Forest Gump-nak hívják. De szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés
Szerintetek fogyatékos vagy beszedett valamit?
2020. máj. 6. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Most inkább karantén Gump (kijárási korlátozás Gump mert nincs karantén csak azoknak akik 2 héten belül érkeztek haza az országba vagy fertőzött kontaktja volt)
2020. máj. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
... vagy fertőzött , de nem igényel kórházi ellátást.
2020. máj. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, miért ebbe a kategóriába tetted a kèrdést, de nekem is volt ilyen osztálytársam. Otthon ülő típus volt, nem szerette utazásra vesztegetni az idejét, hát ezt tudta tenni: még jóformán ki sem csengettek, ő már a villamoson volt.
2020. máj. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Ha fut valaki, akkor szerinted fogyatékos???

Inkább te vagy az aki az ilyet nem ismeri.

2020. máj. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő maga Forest Gump.
2020. máj. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem 6 km/órával sétálok, mert idegesít, ha lassan kell menni. Másnak mi köze hozzá?
2020. máj. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
*meg
2020. máj. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Most jutott eszedbe kiírni? Majd' két hónapja nincs iskola.

Egyébként meg mért lenne fogyatékos? Már a homokosok sem számítanak fogyatékosnak, akkor az, aki futva közlekedik, miért számítana annak?

2020. máj. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert így szeret közlekedni.
2020. máj. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy önbizalomhiányos, és nem akar sokáig az emberek meg a hömpölygő tömeg között lenni, ezért igyekszik az ilyen helyzeteket; ahol , amikor sokan vannak, minél rövidebb idejűre csökkenteni. És nem is feltétlen önbizalomhiányos, de talán igen, ő egy ilyen "biztonsági játékos", nagyon érzékeny, sérülékeny lehet szerintem. Tehát a minimálisra igyekszik csökkenteni az olyan alkalmakat, ahol sok ember hömpölyöghet körülötte, és nagy lehet a nyüzsgés. Így kicsit be van védve, mert így csak a saját osztályával van, nem pedig egy csomó idegennel, akiktől nem tudja, hogy mire számíthat, de nem is akarja megkockáztatni. Ő ilyen zárkózott, magába fordulós lehet szerintem. Valszeg nem is kommunikál veletek sokat, mert akkor talán tudtátok volna alapból is, hogy miért csinálja, de szóval csak minél kevesebb időt akar hagyni annak, hogy nehogy valaki beszóljon neki, vagy valaki kielemezze, és megszólja a ruháját, és ezzel megbántsa őt, satöbbi. Szóval valszeg érzékeny. Nagyon sebezhető, minél hamarabb átér a folyosón , annál jobb, mert annál kevesebbet van nagy tömegben. Aki meg áramlik is, mert pl tesiről caplatnak föl a töriterembe, a matekteremből az infóba, stb.
2020. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!