Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tennél, ha tudnád, hogy...

Mit tennél, ha tudnád, hogy valaki jogsi nélkül piásan vezet rendszeresen egy olyan helyen, ahol rengeteg gyerek közlekedik meg biciklisek, meg egyáltalán, emberek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 07:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
Kezésnek megpróbálnék beszélni az illetővel.
2011. márc. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
Ha valaki részegen vezet, akkor azt minden embernek kötelessége lenne bejelenteni, mert ha elüt egy csomó embert, akkor aki nem tett ellene semmit, az is ugyanannyira bünös. A jogositvány nélkül nem ennyire súlyos, kivéve, ha elvették pl. italozás vagy gyorshajtás miatt töle.
2011. márc. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%
Amikor éppen így vezet akkor fel kell hívni a rendőrséget és mondani, hogy milyen rendzámmal és hol.
2011. márc. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

persze majd egyből a yard mi??

mekkora 1 spicli mindenki!!!! ki nem szarja le h hogyan vezet ha nem üt el senkit. én is vasárnaponként piásan vezetek haza reggel évek óta és soha semmi baj nem volt mert attól h piás az ember attól még észreveszi h vane vki az uton, és ha van akkor meg tud állni.

2011. márc. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
Majd mikor megállsz valakinek a nyakán piásan, majd akkor is járhat a szád 55%...
2011. márc. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
30%

Feljelentest tennek kozuti veszelyeztetesert. Nem kerdes.

Mar a jogsi nelkuliseg is alap ok ilyen helyzetben. Mert ha pl egy tanulo valami elhagyatott kornyeken rutinszerzes celjabol vezetget, azt megertenem, de jogositvany nelkul olyan helyre menni ahol forgalom van, az szandekos veszelyeztetes.

Piasan vezetesre meg nincs mentseg. Fiatal vagyok, en se vetem meg az innivalot, szeretek is idonkent "elhajolni", de meg birom allni hogy nem ulok ittasan a volan moge. Ha tudom hogy inni fogok, akkor vagy ott alszom es csak masnap megyek haza, vagy elore megbeszeljuk a tarsasagbol hogy ki az aki nem iszik es o lesz a sofor. (Aztan cserebe legkozelebb fizetjuk a fogyasztasat :)

2011. márc. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%
Én is feljelenteném nem is kérdés
2011. márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
De mégis hogyan? Ahhoz el kell csípni...itt fognak lesben állni a környéken majd, vagy mi lesz??? Telefonon vagy menjek be személyesen a rendőrségre?
2011. márc. 29. 15:21
 9/23 anonim ***** válasza:
81%

Szolj a zsaruknak, ilyen esetben igen is, hogy figyelniük kell!

En amugy felgyujtanam az autojat egy hajnalon.

2011. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha csak kismotorozik, sz@rd le, ha meg autókázik, beszélj vele majd irány a kapitányság
2011. márc. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!