Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az normális, hogy rajongok az...

Az normális, hogy rajongok az egyik tanárnőmért?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szerelmes belé, van pasim, de valahogy egy nagyon erős imádatot érzek a kémia tanárnőm iránt. Gimi elején még csak simán szimpatikusnak tűnt, és nem tudom pontosan, hogy jutottam el idáig, hogy (amíg nem távoktatás volt...) Mindig azt vártam, mikor lesz vele órám, mindig nagyon szorgalmas vagyok miatta kémiából, pedig maga a tárgy nem érdekel, de valahogy van bennem egy kényszer, hogy megfelelnek neki. Most, hogy nincs bejárós suli, nagyon hiányzik, hetente egyszer van zoomon kémia, és mindig minél előbb becsatlakozok, hogy tudjak vele beszélgetni. Tudom hogy ő is kedvel, és sokan azt is mondják, hogy én vagyok a kedvence, de miután beszélgettem vele, mindig lelkiismeret furdalásom van, mert ő "csak egy tanárnő", én meg a saját problémáimat beszélem meg vele és beavatom a magánéletembe, miközben neki is van saját élete. Más is érzett már így? Ez normális, vagy beteges és abba kéne hagyjam?

Előre is köszi a segítséget!

16/l



2020. máj. 14. 14:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, kicsit hülyén fogalmaztam meg.
2020. máj. 14. 14:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Felnézel rá, szerintem nem gond. :)
2020. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!🙂
2020. máj. 14. 15:27
 4/5 anonim válasza:
100%

Szerintem ez egyáltalán nem probléma. Főleg, ha emiatt a teljesítményed is jobb a tanulásban, mert motivál, hogy ne okozz neki csalódást.

A problémáid megbeszélése miatt pedig szerintem ne legyen lelkiismeret-furdalásod. Ha szimpatikus vagy neki, akkor őt is érdekli, hogy hogy vagy, ezért szívesen meghallgat. Ha pedig zavarná, vagy terhes lenne neki ez, akkor minden bizonnyal szóvá tenné. :)

2020. máj. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanebben a helyzetben voltam, csak jóval régebben. Pasival jártam, tanárnőt imádtam. Én meg mertem fogalmazni magamnak, hogy ez szerelem. Jó pár év múlva rövid időre össze is jöttünk. Szép emlék:)
2020. máj. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!