Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Normális, hogy azért nem...

Normális, hogy azért nem akarok menni osztálykirándulásra, mert a többiek cigit, piát stb fognak hozni és nekem is bulizni kell?

Figyelt kérdés

Már meg van beszélve a márciusi osztálykirándulás, és már most kezdik beszélni, hogy ki mennyi pénzt ad bele, hogy vegyenek piát és cigit. Többi szerekről nem is beszélve.


Tök normálisak amúgy, csak nagyon nagy túlzásba vizik a bulizást.


2 napos lesz, tavaly nem mentem más okok miatt, de amiket az ofő nélküli soztálycsoportba küldtek képeket, háát én többet hánytam, mint ők..


Ofő fenyegetőzött, hogy hoz szondát, de tavaly se vitt..


És én ugye nem merek se cigizni, se inni. Nem is kívánom. Csak nem tudom ,hogy amikor a többiek elmennek "városnézni" és én a szállodában maradok mit mondok a másik tanárnak? Nem mentem, mert.. És ha kiderül akkor ugye mindannyian azonnal mennek haza, kapnak 5 intőt, abból 3 igazgatói és na vajon ki köphette be őket? Én..


Ezért ki is akarok maradni az egészből. Nagyon nincs kedvem velük lenni...


2020. febr. 19. 19:55
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
17/f. Sosem voltam bulizni, sosem ittam/cigiztem, de az osztálytársaim közül kb 20-an (a 33 ból) mind járnak kb 3 naponta bulizni, ahol nagyon durván szétcsapják magukat.
2020. febr. 19. 19:56
 2/20 anonim ***** válasza:
24%

Helyetted elmegyek én. Ingyen pia, ingyen cigi, mi kell még?


Mondjuk fura, de érthető, hogy vannak ilyen emberek is, de azért gondold át, hogy később nem fog zavarni, hogy sok élményből/emlékből kimaradsz?

2020. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
És alapból nagyon nem vagyok közösségi ember, most is csak 3-4 barátom van, aki elfogad, nem kritizál azért, mert van rajtam sapka, vagy azért, mert épp nincsen.
2020. febr. 19. 19:59
 4/20 A kérdező kommentje:
2-es. ezzel nem segítesz. 1. készülnek képek, videók is, amiken rajta se akarok lenni!!! 2. nem akarok se inni, de cigizni 3. utálom a nagy tömeget, egyedül minden jobb
2020. febr. 19. 20:00
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ki nyugodtan, helyedben én is ezt tenném.

Abszolút felesleges megfelelési kényszer miatt olyanban részt venned amit egyébként nem élveznél.

2020. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
de piszkálna mindenki, az ofő is.. Pedig egy uszodai napon én már egyszer direkt megvágtam a lábszáramat (nem túl mélyen) csak azért, hogy legyen egy elfogadható ok amiért nem megyek..
2020. febr. 19. 20:06
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Májaddal nem lesznek problèmák a kèsőbbiekben. :) Viccet fèlretève, nem kötelező rèszt venni ezeken.
2020. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hiba azzal traktálni, hogy kimaradsz az élményből. Ha ez neked nem élmény, akkor sosem lesz az, ha rád van erőltetve.


Ha többiek elmennek "városnézni" és te ott maradsz a szálláson, és megkérdezik miért, akkor


- elfáradtam, pihenni szeretnék

- nem volt kedvem (s ilyenkor jó lenne, ha van valami hordozható hobbid, könyv, rajz stb, mert gondolom a telefonra is harapna az ofő)

- tuti lesznek még mások is, a csendes kisebbség, akik nem akarnak ebbe beletartozni, annak ellenére, hogy nem vagyzok hű de nagy barátok, még velük kártyázni, beszélgetni lehet, és ez néha igen hasznos komfortzóna kerülés


Abszolút megértelek, én is hozzád hasonlóan gondolkodok ilyen téren, de emiatt nem hagynám ki az osztálykirándulást, ha amúgy jó haverjaim vannak.


Ha úgy érzed, hogy napközben sem éreznéd olyan jól magad, akkor mondd le, valami családi indokkal...

2020. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem kötelező, de mivel én alapból egy csendesebb gyerek vagyok, aki (szerintem) introvertált, így nem érzem jól magam a tömegben... Mondhatnak akármit, ha számomra épp nem ekdvező a környezet, akkor één huss, dzsalok el onnan
2020. febr. 19. 20:10
 10/20 anonim ***** válasza:
29%

Ha már le lettem pontozva:


Azért kérdeztem és azért állítottam, hogy sok élménnyel jár, mert anno én is kimaradtam ezekből (bár akkor mi még 13-14 évesek voltunk) és úgy voltam vele, hogy a szórakozás vagy a társasággal iszogatás az nagyon nem az én világom, aztán egyszer nyitott voltam ilyenre, elmentem és nagyon jól alakult. Az alkohol oldja a gátlásokat és össze hozza az embereket. Persze ez nem motiválás akar lenni bármire, inkább az belőle a tanulság, hogy ha nyitsz a világ felé, akkor sokkal több impulzus ér, kipróbálsz sok mindent, ami formálja a személyiséged és lehet, hogy lesz köztük egy csomó jó dolog. Begubózni nem éri meg, mert sok mindenből kimaradsz.

2020. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!