Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hány éves volt a legidősebb...

Hány éves volt a legidősebb tanárod/tanárnőd? Mit tanított? Jó tanár volt?

Figyelt kérdés

2020. máj. 15. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb 80. Fizikát tanított, imádtuk! Pár éve ment nyugdíjba.
2020. máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Most van, 60-70, Fizika, utálom
2020. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
81 munkajogot tanított
2020. máj. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
70-en felüli volt, magyart tanított. Jó volt, mert Ő még a régi vágású, igényes tanár volt.
2020. máj. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
60-64 körül, magyar tanított
2020. máj. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki tanított is, 60 és 70 között lehetett. Pontosan nem tudom, nem is nézett ki annyinak, nem is viselkedett úgy. Angolt tanított, és az egyik legjobb tanárom volt. Nem csak iszonyat jól tanított (az angol tudásom nagy részét neki köszönhetem, és tényleg jól beszélem a nyelvet), de tényleg érdekelte is, hogy mi van a diákjaival. Nem az volt a célja, hogy csak essünk túl az órán, és valahogy átrugdoshasson minket év végén, hanem hogy rendesen megtanuljunk angolul. Bármikor mehettél hozzá segítségért, és órán kívül, nem a tananyaghoz kapcsolódó dolgokkal is fordulhattunk hozzá. A korához képest kifejezetten modern látásmódja volt, és támogatta, hogy álljunk ki a saját véleményünkért. Azt hiszem, ennyiből már látszik, hogy mennyire szerettem. Nem sokkal az után, hogy elballagtam, nyugdíjba ment.
2020. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

80 éves volt, latint tanított. Sajnos eléggé látszott rajta,hogy kb 50 éve ugyanazt magyarázza a diákoknak, csak ledarálta az anyagot, nem is igazán érdekelte már, hogy értjük-e. Ráadásul ő egy fiúiskolába tanított régen, ezért a fiúkat jobban is kedvelte, a lányokat nem bírta. Ezért én 1 hónap után le is léptem a csoportjából.

17/L

2020. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan nem tudom hány éves volt,de 70-80 között lehetett.Igazából én kedveltem,matek tanár volt,bár egy idő után "rámunt".Tipikus az a tanár,aki utálja mikor valaki üll és nézz.Én pedig többségébe jelentkeztem,így el voltunk.Volt egy olyan időszakom mikor családi okok miatt nem jelentkeztem.Persze ezt őt zavarta,felajánlotta hogy beszélgetek vele,bár nem éltem vele.Igazából néha idegesített,hogy tőlem többet várt el.(Pedig nálam sokkal okosabbak is voltak abba az osztályba,bár nem én voltam az egyetlen akitől többet várt.)Viszont bevallom,hogy csak nekem akart jót.Így eldöntheted,hogy Szerinted jó tanár volt-e vagy sem.
2020. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

75 de valaki azt mondta hogy 83, és kapaszkodjatok meg, INFORMATIKÁT tanított.

(Eredetileg történelem szakos volt, és elég sokat politizált.)

2020. jún. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Van egy matektanár a sulinkban, nyugdíj előtt áll (sajnos érettségi előtt pont elvették tőlünk, így idén már nem tanít engem...), és szerintem ha lenne ilyen, jó eséllyel pályázna a világ legkedvesebb emberének a szerepére. Végtelen nyugalommal és derűvel magyarázta mindigis a matekot, és hobbiból vállalja irreálisan sokszor az ügyeletes tanár szerepét, hogy aztán a folyosón beszélgethessen a diákokkal. Idén már nem tanít, de rendszeresen ő magyarázza el a matekot nekem, és amikor megpróbálom megköszönni, azzal reagál, hogy "jóól van". Mindenki nagyon szereti, világ életében a mi sulinkban tanított, anyum ofője volt... El se lehet képzelni nélküle a gimit, és neki tipikusan előnye származik belőle, hogy úgymond ő a rangidős:)
nov. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!