Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 4,4 re év végén megadja a...

4,4 re év végén megadja a tanár a jobb jegyet ha ezen múlik a kitűnő?

Figyelt kérdés

2020. máj. 20. 13:44
1 2
 1/17 anonim válasza:
95%
Tanárfüggő. de sztm nem valószínű.
2020. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Tanár függő. Nekünk volt olyan tanárunk aki megadta, de csakis évvégén és ha tényleg ennyin múlott a kitűnő.

Viszont volt olyan tanár abban az iskolában aki képen is röhögött ha ilyet kértél tőle

2020. máj. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk volt, aki megadta, de olyan is, aki nem, mert nem érezte volna igazságosnak a többi diákkal szemben. Ha meg mindenkinek megadta volna az eggyel jobbat (de akkor ugye már adja meg 4,3-ra is stb), értelmét veszti az osztályzás kb meg se vége se hossza nem lett volna a hasonló kéréseknek.

A helyedben megpróbálnék még egy kicsit javítani, ha lehet.

2020. máj. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen, jó lenne javítani csak a jelenlegi helyzetben elég nehézkes :(
2020. máj. 20. 17:09
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Miért?

Írsz a tanárnak, hogy nem készíthetnél-e egy házi dolgozatot, nem felelhetsz-e valamiből (ha videós órák vannak nálatok) stb. Vagy nem adna lehetőséget? Egy beadandóhoz nem kell bejárni az iskolába, elküldöd neki emailben és kész.

2020. máj. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Tanártól függ. A többség nem fogja, és én sem adnám meg tanárként... a 4.4 az 4-es... ha kitűnőt akar a gyerek, akkor tanuljon többet az adott tárgyból. De biztos van olyan jótét lélek tanár, aki megadja.
2020. máj. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
A lányom egyszer emiatt nem lett kitűnő. 4,4-re állt...énekből. De a tanár nagyon fontosnak tartotta a saját szakát és ezzel demonstrálta.
2020. máj. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
7: a munkáját tartotta ennyire. Könyörgöm, ha a lányod nem érte el az 5-öst, nem érte el, nem értem, miért veri magát mindenki a kitűnőre. A kitűnőt az érdemli meg, aki kitűnő, nem az, aki majdnem.
2020. máj. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
8:Egy kéttannyelvű iskolába járt, minden fontos tárgyból 5-ös volt, az ének meg egy készségtárgy még mindig, a lányom meg volt talán 3.osztályos, elég rosszul esett neki. Szerintem belefért volna, hogy feleltesse az 5-ösért mondjuk egy zeneszerző életéből. De mint utóbb kiderült, csak azokat feleltette, akiknek a szülei külön bementek hozzá esdekelni. Mondjuk én nem mentem volna akkor sem, ha ezt hamarabb tudom.
2020. máj. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Nekem anno osztálytársamnak megígérte az osztályfőnök, a kémiatanár, akit mindenki szeret; hogy meg fogja kapni az 5-öst kémiából, de aztán elfelejtette; és 4-est adott helyette.

Gyááá!:D Örülj neki, ha a 4-est megkapod, mert bátyámék osztályában meg egyik tanár 4-es fölötti átlagra valakinek 3-ast akart adni! :S :D :D De aztán szerencsére az osztályfőnök rászólt, hogy ez azé' így nem korrekt. :) Úgyhogy megkapta a 4-est, ami járt is matematikailag. :)

2020. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!