Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Apukám azt mondta, mivel...

Apukám azt mondta, mivel kitűnő lettem kérhetek valamit. Mit kérjek?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám, kreatív vagyok. Ha valami kérdés van, nyugodtan kérdezzetek. 13/L
2017. jan. 27. 15:42
 1/6 szántóvető ***** válasza:
honnan a francból tudjuk?ha olyan kreatív vagy akkor csak van valami ötleted.kérjél másik apukát,esetleg világkörüli utat.csak van valami amire vágysz.
2017. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mindenem megvan!!! Nem azért kérdezek itt, mert tudom mit kérjek elhihetetd.
2017. jan. 27. 16:43
 3/6 szántóvető ***** válasza:
akkor marad a közös utazás,az maradandó élmény lesz.
2017. jan. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy hangszert, egy macskát, könyveket, ruhákat, drónt, rajztáblát, puszit, ölelést, egy közös családias napot, egy kistestvért (bár ezt nem garantálom, hogy megkapod), egy utazást, esetleg nekem az elsők közül valamit, ha neked nem kellenek. :)
2017. jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az a baj, hogy amiket felsoroltál egyik sem jó, mert vagy van, vagy nincs rá időm, vagy más oldalról sántít. Szerintem fodrászt kérek, meg a dauerolt hajhoz való balzsamokat ilyenek. De ha van még ötlet, jöhet!
2017. jan. 28. 12:17
 6/6 anonim válasza:
Apukád rajzoljon egy olyan kört, aminek van négy sarka. Na ez ki fog fogni rajta.
2017. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!