Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha minden érettségi jegyem...

Ha minden érettségi jegyem bekerült a mai nappal szóbeli meg nem is lesz akkor ennyi volt az érettségi?

Figyelt kérdés

Szóbeli érettségi nem lesz, és az enapló szerint a mai nappal bekerült az összes írásbeli érettségim jegye kivéve az emelt, de az meg pénteken megjött.. Minden 5 de nem is ez a lényeg, hanem akkor az érettségi (nekem ) ennyi volt?

Szóbeli nincs, írásbelik értékelve, minden 5 köszöntük a részvételt lehet menni egyetemre és ennyi?


2020. máj. 24. 14:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen
2020. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Idén ennyi. Máskor most szokott jönni a java, mert a szóbelire elég sokat szoktak készülni. Ez egy ilyen év, most minden nagyon más mindenkinek. Örök emlék volt az érettségi, de most olyan "feleakkora se" élmény. De nem is kell túlhájpolni, most ez van, lezajlott így, és jobb is így, mert kinek lenne energiája rendesen tanulni ilyen zavaros időkben. Úgyhogy irány az egyetem.
2020. máj. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
"Örök emlék volt az érettségi,"hogy mi lehet ebben élmény azt mondunk fel nem fogom.
2020. máj. 24. 15:03
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, olyan "megdolgoztunk érte" érzés. Nem a tételek, hanem a munka és lezárása. Nem feltétlenül jó emlék. Mint ahogy a záróvizsga vagy a diplomavédés sem jó élmény, hanem olyan szükséges rossz.

Lényeg, hogy most fura időkben érettségiztél, neked ezért lesz örök emlék.

2020. máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hogy került be? Elvileg csak 28,29-én tudhatnád meg. Most félek megnyitni a krétát:c
2020. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az érettségi NEM csak pár vizsga. Egy meghatározó, mégis rövid szakasza az életednek.


Csiklandós érzés az érettségi, így a hatása még megmarad - kacagsz vagy zokogsz attól függően, hogy a csiklandozó ujjakhoz hogy is viszonyulsz.

2020. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Fhú jó sz*r már nektek, nekem csak azért lett minden vizsgám 4-es 5-ös, mert a szóbelivel megdobtam ugyanis azok meg mind max pontosak lettek. :)

De gondolom most mindenki tapsikol örömében akinek fing gőze sincs,hogyan tanuljon meg egy rakás tételt :D

2020. máj. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, most valóban sok olyan ember bekerül egyetemre akinek nem kellene.
2020. máj. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

7-nek van igaza, a 8-as sosem érettségizett.


Szóbelin nekem volt tárgy, ahol egy egész jegyet javítottam. Mindenki be van tojva, hogy ennyi tételt hogy tanul meg, de közben a szóbeli rész pofonegyszerű. Én az első hét írásbeli után elkezdtem kidolgozni meg pár gyerek, majd megtanulni a tételeket, más szóbeli előtt pár nappal gyorsan bemagolta őket, nekik jobban is sikerült a szóbeli.

2020. máj. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"e gondolom most mindenki tapsikol örömében akinek fing gőze sincs,hogyan tanuljon meg egy rakás tételt :D"


Volt szóbeli próbaérettségim még januárban. Zéró rákészüléssel minden 5 lett.

Semmit se tanultam rá külön.

2020. máj. 25. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!