Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Véleményetek szerint, így...

Véleményetek szerint, így bekerülhetek egyetemre?

Figyelt kérdés
Középiskolában sajnos 2-es,3-as átlagom volt majdnem mindenből (hanyagságom miatt). Most viszont szeretnék tanulni, elvégezni egy 1 éves esti érettségis iskolát, ha abba mindent beleadok, vajon lesz esélyem megpályázni egy egyetemet, vagy mondjak le róla?

2020. ápr. 29. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha okos vagy, csak lusta voltál, akkor igen. Viszont egy dolog bekerülni egyetemre meg egy másik elvégezni. Utóbbi a lustáknak általában nem sikerül vagy rengeteget csúsznak. Szorgalom kell, nem kevés. Elszántság, hogy te ezt meg akarod csinálni.
2020. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szeretném és iszonyúan megbántam,hogy nem tanultam ,amikor kellett (egyébként sosem voltam buta). Köszönöm a választ, akkor nem mondok le róla :)
2020. ápr. 29. 21:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bekerülhetsz egyetemre így is, ne aggódj! Főleg ha beleadsz mindent! Ettől függetlenül nem lesz könnyű, mert legalább egy emelt szintű érettségit kell majd tenned, de szaktól függően lehet, hogy kettőt is kellene majd. Főleg számold bele azt is, hogy neked a pontduplázásra kéne majd menned, mivel a jegyeid rosszak voltak. Így kifejezetten jobb érettségi eredményeket kell majd elérned. Szóval nehéz lesz, de nem lehetetlen. Sok sikert hozzá! Tanulni sohasem késő.
2020. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen a duplázásra megyek , így az most az év végi jegyek és az érettségi kerül minden más elé. Köszönöm neked is a választ!
2020. ápr. 30. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy régen mi volt, hanem hogy most mi van, most mennyire vagy hajlandó odatenni magad.
2020. máj. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!