Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi ez már? Ilyen panasszal...

Mi ez már? Ilyen panasszal hová lehet fordulni? Vagy kihez?

Figyelt kérdés

3,70-re nekem nem adják meg a 4-est, de másnak 1,60-ra megadják a 2-est. Mi ez már? Mentségemre legyen szólva, hogy nekem az első 3 hónap kimaradt, iskolát váltottam, és azután jöttem ebbe az iskolába. Adtak a tanárok 1-2 hetet, hogy pótoljak, és szépen sorjában számonkérték rajtam. Na mindegy. Nekem 3,70-re nem adják meg a 4-est, meg 2,68-al is csak 3-mas vagyok, de másnak 1,60-ra meg 1,55-re megadják a 2-est. Holott egész évben nem is csináltak semmit se. Van olyan tantárgyam, amiből 4,73-ra állok, és így is felelnem kell a jobb jegyért, de másnak 4,50-re megadja az 5-öst, csak mert szerepelt egy rohadt helyesírás versenyen, ahol nekem esélyem sem volt nevezni, mivel akkor még nem voltam ebben az iskolában. És vannak átvett jegyeim a suliból, de van olyan tanár, aki azokat nem veszi figyelembe. De ,75-től köteles megadni a jobbik jegyet, nekem 4,73-ra felelni kell.


Kihez lehet ilyen esetben fordulni? Igazgatóhoz nem tudok, mivel az igazgató asszony a tanárom



2020. jún. 3. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Az udvaron álló gesztenyefához fordulhatsz. Biztos nagyon fognak neked örülni.

Ha a tanárral van gondod igazgató, ha az igazgatóval akkor munkáltatói jogkör gyakorlója (fenntartó) akit kb nem fog érdekelni a jegyed. Kérd meg, hogy felelhess a jobb jegyért és kész.

2020. jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Senkihez.

Nálunk a tanárok az átlagos IS nézik, de emellett az órai munka és szorgalom is legalább olyan fontos az év végi osztályzásnál.

Vannak szigorúbb tanárok, sajnos, te ilyeneket fogtál ki. Semmilyen szabályt nem szegnek meg, ha 0,75 alatt nem adják meg a jobbat. Tudom, dühítő, de jövőre majd jobban igyekszel.

2020. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Ez valtozo. Nem csak atlagot neznek, hanem azt is hogy hogy tevodnek ossze a jegyek. En van akit 1,83ra buktatok mert minden temazaroja egyes lett, a masikat meg 1.70re atengedem, mert van mondjuk 3as temazaroja is.
2020. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Sehova. Ha igazgatóhoz mész, nem jársz jól, a tanár rád fog szállni elég keményen. A tanárhoz menj oda, hogy beszélni szeretnél vele, és kulturáltan mondd el neki a problémád.
2020. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Mihez kell a 4-es,amihez nem elegba 3-as?
2020. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem csak az átlagot nézik, buktatni meg nem éri meg. Inkább kérj lehetőséget felelni a jobb jegyért.
2020. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha minden apró f_szságból ilyen problémázást csinálsz, akkor már értem, miért kerekítenek neked lefelé. Miért nem arra törekszel, ha 5-öst akarsz, hogy ne kapjál annál rosszabbat? Ha valamiből közepesre állsz, kérdezd meg, mit kell tenned a jobb jegyért, ne itt, gyakorin kínlódj 10 soron keresztül az átlagszámolásaiddal. Ahogy látom, közepes tanuló vagy, jókora hisztérikával megáldva.
2020. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Nekem 4,6-ra nem adtak ötöst, de 3,2-re másnak adtak 4-est. Ennek az lett a vége, amikor szépen megkértem, hogy had feleljek az ötösért, hogy orbitális cirkusz lett belőle. Akkor tanultam meg, hogy arra zár le a tanár, amire akar.
2020. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne keress igazságot. Ennyit a tanárokról! Jelszavuk: kevesebb munkát, több pénzt. Naplopó bagázs. Tisztelet a kivételnek.
2023. márc. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!