Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Általános iskolában az alsó...

Általános iskolában az alsó tagozatosoknak miért kell a váltócipő?

Figyelt kérdés

Ha jól emlékszem a felső tagozatosoknak nem kellett (azt külföldön csináltam), de alsóban kellett hordani váltó cipőt az osztályban illetve az iskola épületén belül. A gimit itthon csináltam, ott nem kellett váltócipő.


Hogy-hogy áptalános alsóban kell váltó cipő?



2020. jún. 7. 23:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
De utáltam, télen oké de amikor jöt a nyár akkor is át kellet venni főleg inkább nekünk fiúknak, nekem az volt a bajom inkább benti cipőm hagyományos kínai sport cipő volt, bele izzadt a lábam, de hiába szóltam tanárnak hogy muszály át venni, igen, én utánna azt csináltam hogy direk úgy vettem fel mezítláb így jó bele izzadt bár zavaró volt kb mindha mezítláb pocsolyába álltam volna, tocsogodt a lábam a cipőbe, büdös lett a cipő, tanár sok cipő közül nem tudta meik büzlik rá jöt hogy nem veteti fel velünk a benti cipőt.
2022. márc. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!