Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Megírtam tanáromna...

Mit tegyek? Megírtam tanáromnak, hogy orvoshoz kell menjek, mert nem tudok ott lenni bizonyítvány osztáson, és kéri az igazolást, különben felhivja anyámékat?

Figyelt kérdés
2020. jún. 22. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Menj el a bizonyítvány osztásra, vagy orvoshoz.
2020. jún. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Jogos a kérés. Nem tudom, hogy ezen mit lepődsz meg.

Ha meg hazudtál, akkor így jártál.

2020. jún. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Menj el orvoshoz, ha jófej, akkor lebeszéled vele hogy adjon igazolást.
2020. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De a tanítás június 15-ig tart. A bizonyítványosztás nem kötelező.
2020. jún. 22. 10:37
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Fényképezd le az igazolást és küldd el neki e-mail-ben.


Ha már voltál az orvosnál és utána szólt erről a tanárod, akkor hívd fel a dokit, sima igazolást szerintem utólag is tud írni arról, hogy ott jártál, hiszen annak nyoma van.


Ha nem orvosnál voltál, hanem csak ellógtad a bizonyítványosztást, akkor pedig mondd el az igazat. Bocsánatot kérsz és viseled a következményeket, legközelebb pedig okosabb leszel.


Esetleg ha jófej a háziorvosod, akkor van rá esély, hogy ír egy igazolást akkor is, ha nem voltál nála. Persze erre azért ne alapozz...

2020. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%

úristen, micsoda mitugrász tanárok vannak, komolyan... ennek sincs magánélete, hogy anyádékat hívogatják?


amúgy kérd meg a szüleidet hogy falazzanak neked.

2020. jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os: a tanárnak tudnia kell, hogy te hol vagy. Ha nem vagy az iskolában, akkor igazolást kell kérnie. Ha a tanuló nem mutat be semmiféle igazolást, akkor kénytelen felhívni a szülőket. Nem hagyhatja annyiban a dolgot, mert felelős érted, és neki baja lehet belőle, ha nem tudja, merre jársz.
2020. jún. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
De a tanévzáró nem kötelező.
2020. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
7-es: jó, de ez nem kötelező program. normál tanítási napra nem írtam volna ezt.
2020. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem normál tanítási nap, de attól még tudnia kell, hogy miért nem vagy ott. Vagy legalább arról meg kell bizonyosodnia, hogy a szüleid tudnak róla, hogy nem vagy/leszel ott.


Nálunk az évzáró és a bizonyítványosztás kötelező program volt. Mindenkinek ott kellett lennie, az ünneplő is kötelező volt. Ha valaki nem jött, akkor az volt a minimum, hogy a szülő szólt, hogy nem megy a gyerek.

2020. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!