Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha elvették tőlem...

Mit tegyek, ha elvették tőlem a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel másfél éves korunk óta ismerjük egymást, mert az anyám meg az ő anyja osztálytársak voltak középsuliba és mi kicsi korunk óta együtt játszottunk. Egy óvodába és egy általános iskolába jártunk mindketten. Legjobb barátnők voltunk. Tényleg mindent meg tudtunk beszélni egymással, veszekedni veszekedtünk, de 5 percnél tovább sose tudtunk haragudni a másikra. Egy gimibe mentünk. Egymás mellett ültünk 10 éven keresztül. Most félévkor összebarátkozott mégjobban egy lánnyal, akinek nem a suliba jár a legjobb barátja nem ebbe a suliba jár, és csak azért barátkozik az én legjobb barátnőmmel, mert egyedül van. Az a lány bulizik és ez gondolom tetszik neki. Engem állandóan hanyagolt az utóbbi időben. Próbálta azt a lesz.arom stílust felvenni, mint az a lány, de kettőjük közül az a lány valóban olyan stílusú, míg ő csak megjátsza. Próbál olyan lenni, mint ő. Már annyira lesz.r, hogy nem mellém fog ülni szeptemberbe, hanem amellé a csaj mellé. Én meg ülhetek egyedül.
2020. jún. 26. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Kitartás, jön jobb.
2020. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez van, előfordul, hogy csalódik az ember a barátainak hitt emberekben az ember

Keress új ismerettségeket

2020. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem vették el, a kapcsolatok nem szólnak örök időkre. Nem függhetsz ennyire tőle, ideje neked is más barátok után nézni. Amúgy átérzem, mert engem is otthagyott így egyszer egy "legjobb" barátnőm egy másik csajért és rohadt xarul esett. De nyitni kell mások felé mindenképp és nem emiatt szomorkodni. Az is lehet, hogy majd visszataláltok egymáshoz később. Mindenesetre ne akaszkodj rá, ha nem akar veled lógni, mert csak rosszabb lesz.
2020. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
24%

Küzd a barátodért!NE engedd hogy elvegye az a lány!

De ha nem sikerül vissza szerezni a legjobb barátnőd akkor keress egy másikat❤

2020. jún. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen.
2020. jún. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne akard ennyire kisajátítani. Te is barátkozhatsz másokkal.
2020. jún. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az ilyen embereket el kell engedni... próbál menő lenni, de közben ott tart téged tartalékban. Nem függhetsz ennyire senkitől barátkozz te is másokkal és majd meglátod hogy hogyan alakul.
2020. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!