Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért adnak egyest a tanárok,...

Miért adnak egyest a tanárok, ha nem csinálom meg a nyárra kiadott feladatokat?

Figyelt kérdés

Olyan irdatlan sok házit kaptunk matekból, hogy a fszom se fog minden nap matekozni. Szünet van. Benne van a nevében SZÜNET! Szünetel az iskola.

És rettentően köcsög a matektanár. jövőre is ő fog tanítani minket, de egyest ad ha nem csináljuk meg a feladatokat.


NEM ADHAT! feladatokat! nyáron én nem vagyok tagja az osztálynak. se a 10.-nek se a 11.-nek. Tanuló vagyok, jogviszonyom van az iskolával, de nem határozhatják meg a szünetben a napjaimat. Há nem? há de!


Most rohadtul felkúrta az agyamat ez! Most adta föl a fél munkafüzetet szeptemberre. Legyen már bőr a képén komolyan :( Majd adja föl akkor ,ha a tanárom lesz. Szeptember 1. től- Mert most jelenleg NEM a tanárom, mivel nem járok egyik osztályba se!!

Az osztáylban egyhangúlag eldöntöttük (gyerekek), hogy a lófsz se fog házit csinálni miközben a tengerparton áztatjuk a tökünket.


2020. júl. 3. 21:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
volt már rá példa. tavaly is eljátszotta ezt velünk a tanár. a 3 "stréber" gyerek megcsinálta, de beszámolóik alapján minden egyes nap 1 órát kellett matekozniuk.
2020. júl. 3. 21:42
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Pedig a matek jót tenne az agyacskádnak.
2020. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Mert a diákok zöme még az összeadást is elfelejti szeptemberre, ha néha nem veszi elő a feladatokat. Így egyszerűbb elindítani az évet, mintsem hogy "Pisti, hogy osztunk el két törtet egymással?" "Elosztjuk a felsőt és az alsót egymással, nem?" Nálunk minden évben bejátszották ezt...
2020. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

"NEM ADHAT! feladatokat! nyáron én nem vagyok tagja az osztálynak. se a 10.-nek se a 11.-nek. Tanuló vagyok, jogviszonyom van az iskolával, de nem határozhatják meg a szünetben a napjaimat. Há nem? há de!"


Látom a fene nagy egó már megvan. De ez még nem elég a jó bizonyítványhoz.

2020. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Miert nem irtok az igazgatonak?
2020. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
Össze kell fogni! A szünet akkor is a pihenésre van, ha szeptemberre elfelejtik a gyerekek, hogy mennyi kétszer kettő. Az osztály sem szabja meg, hogy a tanár mivel töltse a nyarát.. Igenis karakánnak kell lenni, nem behódolónak! Németországban például a szülői értekezleten azt mondta az igazgató, hogy az iskolában a tanárok és a diákok egyenrangúak, ezáltal elvárható a kölcsönös tisztelet. Úgy látszik Magyarországon még mindig az amit szabad Jupiternek, nem szabad a kisökörnek el szerint zajlik az élet? Bravo!
2020. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

nem a gyakorlásról van szó. hanem arról, hogy minden napra kb 3 oldal jut. Legbelül ti is tudjátok, hogy ez nem okés, de mivel nektek már nem kell ilyet csinálni ezért jó bszakodi azzal aki elszenvedi.


Attól még, hogy jövőre tanítani FOG attól még most nem a tanárom. Ennyi erővel az új tanárok is adhatnának előre feladatokat.

2020. júl. 3. 22:38
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Hogyhogy most adta fel? Két hete szünet van! Ennyire unatkozol?
2020. júl. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem mindegy mikor adta föl? Már az is elég baj, hogy feladta. Amúgy megjegyzem, hogy 26-án volt évzáró, mert csak akkor volt időpont a suliban a mi osztályunknak. Addig is volt rendes tanítás ,hogy bsszák meg. 15-én lezárt a lréta, de még tanítanak. hurrá. magyarország fejlődik!!
2020. júl. 3. 23:17
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehetett utána tanítás, mert június 15-e volt hivatalosan az utolsó tanítási nap. Egyébként meg ne itt puffogj, ha bizonyítani tudod, pl. e.maillel hogy június 15-e után kaptatok bármilyen házi feladatot, tanítás volt, akkor elmész a fenntartóhoz vagy az Oktatási Hivatalhoz vagy az oktatási jogok biztosához és panaszt teszel. Most mégis mit vársz attól, hogy itt nyöszörögsz, ha egyáltalán igaz? Ha meg igaz, és nem akarod megcsinálni, kíméled az agysejtjeidet, akkor fogj össze néhány hasonszőrű haveroddal, fizessétek le a strébereket, aztán augusztusban másoljátok le róluk. Utólag meg elgondolkozhatsz rajta, hogy vajon a tanárral szúrtál-e ki? Ja, nem!
2020. júl. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!