Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért adnak egyest a tanárok,...

Miért adnak egyest a tanárok, ha nem csinálom meg a nyárra kiadott feladatokat?

Figyelt kérdés

Olyan irdatlan sok házit kaptunk matekból, hogy a fszom se fog minden nap matekozni. Szünet van. Benne van a nevében SZÜNET! Szünetel az iskola.

És rettentően köcsög a matektanár. jövőre is ő fog tanítani minket, de egyest ad ha nem csináljuk meg a feladatokat.


NEM ADHAT! feladatokat! nyáron én nem vagyok tagja az osztálynak. se a 10.-nek se a 11.-nek. Tanuló vagyok, jogviszonyom van az iskolával, de nem határozhatják meg a szünetben a napjaimat. Há nem? há de!


Most rohadtul felkúrta az agyamat ez! Most adta föl a fél munkafüzetet szeptemberre. Legyen már bőr a képén komolyan :( Majd adja föl akkor ,ha a tanárom lesz. Szeptember 1. től- Mert most jelenleg NEM a tanárom, mivel nem járok egyik osztályba se!!

Az osztáylban egyhangúlag eldöntöttük (gyerekek), hogy a lófsz se fog házit csinálni miközben a tengerparton áztatjuk a tökünket.


2020. júl. 3. 21:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
28%

Álljatok össze, szóljatok a szüleiteknek és menjenek be ők. Ez így tényleg nem okés. Így is elég sok órátok van, nagy része teljesen felesleges és ettől senki sem lesz jobb matekos. Valószínűleg a többség nyáron keres valakit, akivel megcsináltatja vagy csak random valamiket beírogatnak, hogy kész legyen.

Nálunk semmilyen feladatot nem adtak nyárra, soha. Kötelező olvasmányt sem. Megvoltak jelölve dolgok, hogy mit lehet csinálni, de semmi sem volt kötelező. Ez a normális.


(És mennyire megmutatkozott a tipikus magyar mentalitás, amitől menekül egy csomó ember az országból... A hozzászólók többsége szerint szívjon a diák, mer' csak. Mer' a hozzászólók élete is egy frusztrált gagyiság. Gratula.)

2020. júl. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válasz: azért ad 1-est a tanár,ha nem csinálod meg a leckéd,mert az üres lapok ennyit érnek,plusz ez motiválja a diákokat arra,hogy csinálják meg a kiadott feladatokat (különben 1-est kapnak).


Egyébként mi akarsz lenni?Munkanélküli? Mert akkor nem szóltam,nyugodtan "áztatsd a töködet". De ha szeretnél jövőt,akkor a Te érdekedben tanulj szorgalmasan,mert hidd el kettőt pislogsz és a gyárban vagy éjjeli műszkban.Hidd el az nem kellemes,egy barátomnak is ez lett a sorsa :(


Hát de,nyáron is az iskolához tartozol.Tudod mikor nem tartoznál? Ha 10.év végén kiiratkoznál az egyik iskolából,szeptemberben meg beiratkoznál egy másikba. Na akkor sehová se tartoznál nyáron. Amúgy az a napi 3 oldal az tényleg semmi,ennyit szorgalomból is meg lehet csinálni...Nem kell "stréber"-nek lenni hozzá.Felkelsz 1 órával hamarabb,vagy elteszed egy kicsit az x-boxot és leülsz a tankönyv elé.A tanárnak az a feladata hogy megtanítson titeket a matekra,mégha nyáron is kell tanulnotok.


A lényeg egyébként,hogy ne halogatsd mindig másnapra,onnan meg mégtovább a már 6 oldalad,mert könnyen felhalmozódik és akkor tényleg nem lesz egyszerű augusztus 28.-án 200 oldalt megcsinálnod...Már most lehet egy kis elmaradásod,de ez még behozható.


(Amúgy kérlek beszélj szebben,vagy jövőre egy szépirodalom könyvet is kapsz)

2020. júl. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%
Természetesen mind meg kell csinálni az összes matek feladatot és ki kell olvasni a kötelező olvasmányokat is! Reggel 8-16 ig tanulni kell otthon ugyanúgy! Különben senkiházi keregető, kukázós alkesz lesz belőled és édesapád meg a tanár úr nem lesz rád büszke!
2020. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
26%
Engemet apám, ha ilyet csináltam volna, hogy nem vagyok hajlandó megcsinálni a házi feladatot és még fel is vagyok rajt háborodva, megfogott volna belebszott volna a székbe az asztalhoz és egy hatalmas saller kíséretében elem rakta volna a matekkönyvet. Mert akkor még volt rend, fegyelem, tisztesség!
2020. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!