Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akiket piszkáltak, bántottak...

Akiket piszkáltak, bántottak az iskolában elmentek az osztálytalálkozótokra?

Figyelt kérdés

Senkivel sem tartom a kapcsolatot a gimis osztályomból. Nem tudtam beilleszkedni, csendes tipikus jó tanuló voltam. Állandóan bántottak emiatt, mert stréber voltam. Szerettem tanulni, most még a doktoriba kezdtem bele mesterszak után.

2 hét múlva lenne, egy ilyen közös vacsora. Úgy lettem meghívva, hogy ahány fő volt az osztályban annyira dobták szét a kaja árát és ennyi.

Kiemelve, hogy ha valski nem megy még, xynak elutalhatja az árát vagy ha nem akkor növekszik emiatt a költség.

A pénz nem számít, csak feltörtek az elnyomott emlékeim és sírni tudnék miattuk.


2020. júl. 15. 19:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mentem, most lesz a 30., arra sem megyek.

Nem jelentettek nekem semmit, csak megnehezítették az életemet. Nincsenek köztük barátaim. Egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot. Akkor meg minek menjek?

2020. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Na én még csak most fejeztem be a gimit, pont ugyanez volt velem.

Viszont pont beszéltem erről valamelyik nap édesapámmal.

Én, ha sikeres leszek az életben (mint ahogy te is), azért is visszamegyek. Kíváncsi leszek, mire viszi az, aki azért bántja a másikat, amiért tanul.

Szerintem okod van büszke lenni magadra, és ezzel nem nagyképű vagy. De az, aki bántott, lehet most majd felnéz rád. Számomra ez elégtételt jelentene.

Ha hasonlóan érzed, menj el.

Ha viszont tudod, hogy szorongnál, kellemetlenül éreznéd magad, akkor ne. Nem kell így érezned, nem kell mások kedvéért sem ilyen helyzetbe hozni magad.

2020. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Szólj nekik vissza, hogy a te vacsidat ne rendeljék meg, és nem is küldöd az árát, mert bocsi, de akkorra egy másik fontos családi esemény lesz nálatok. Vagy aki majd megeszi a te adagodat, fizesse ki az!!!

Nehogy már még akkor is küldd el a vacsi árát, ha nem mégy el! Ha előre lefixálták a rendelést, akkor számolják újra, hogy akik ott lesznek, mennyit zabálnak össze, és fizessék ki ők.

2020. júl. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

A doktoriba most kezdett bele!

Dicsekedni ráér majd, amikor már az is meg lesz!! De akkor már feltétlenül orruk alá kell dörgölni!

2020. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Minek ? Balhe is lehet , leégetik magukat vagy téged bunyó kerekedik belőle es fizetsz is érte . Nekem jo volt mindegyik suli / közösség de menne a fene , elmúlt ennyi .
2020. júl. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántott senki, de eléggé a peremen mozogtam. Volt pár spanom, ittunk, buliztunk egész suli alatt. Velük tartom a kapcsolatot. Többiekkel nem. Nem mentem egyre se pedig szalad az élet. Nincs harag bennem, de nem érdekel, mi van velük.
2020. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt nekem is gimiben.

Ne menj el. Mondd meg nekik,h fizesse az ,aki eszik belole. Vigye el vki a kutyajat pl.


Nehmar meg mindig hagyd szivatni magad!

2020. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Végre mindent az orruk alá dörgölhetek szolidan és megmutathatom (kimondani nem akarom), hogy végső soron nálam volt az igazság.
2020. júl. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem konkrétan nem bántottak, csak mivel befelé forduló voltam, ezért inkább levegőnek nézett a többség. Volt egy igazi jó barátnőm a gimiben, a többiekkel lényegében négy év alatt nem váltottam két mondatot. Egyszer mentem el, a 15 évesre. Aztán rájöttem, hogy igazából ez nekem nem jelent annyit, hogy kirittyentsem magam, fodrászhoz menjek, leutazzak a szülővárosomba, szüleimnél töltsem a hétvégét EZÉRT. Nekem az egy hétvége kiesés. Jobban eltöltöm a férjemmel és a gyerekemmel itthon, azóta sem voltam.
2020. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak általánosban bántottak, gimiben engem is inkább levegőnek néztek. Hál istennek egyik helyről sem erőltetik az osztálytalálkozót, pedig idén lenne az érettségi találkozók (gondolom nem nagyon lesz, ha eddig semmi hír nincs róla). Különben egyikre sem mennék el, bekaphatják.
2020. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!