Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit választanátok továbbtanulá...

Mit választanátok továbbtanulás szempontból?

Figyelt kérdés

Gimi után tovább akarsz tanulni, és tanár akarsz lenni. Kinézted, hogy hová akarsz menni, de ott pont nincs tanárképzés azzal a szakpárral, amit szeretnél(angol nyelv és magyar nyelv és irodalom tárgyak egyébként). Viszont van olyan mind a két tárgynál, hogy az egyik olyan tárgy, amit tanítani szeretnél+könyvtáros tanár.

Viszont egy másik helyen van az eredeti terveidnek megfelelő képzés, viszont ha ott tanulsz tovább, az kevésbé optimális neked több szempontból is.

Mit tennél? Lemondanál az egyik tárgyról, vagy inkább máshová adnád be a jelentkezésed?



2020. júl. 18. 21:40
A kérdező szavazást indított:
Odamennék, ahová eredetileg terveztem és választanék a két tárgy közül
Inkább ragaszkodnék mind a két tárgyhoz, és más iskolába tanulnék
26 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ne legyél könyvtáros tanár. Menj másik főiskolára/egyetemre!
2020. júl. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy egyáltalán nincs? Az angol-magyar tanári nagyon népszerű párosítás. Szerintem inkább ebben gondolkozz, a könyvtárosnak túl sok értelme nincs, kivéve ha ez álmaid szakmája. Viszont ha mégis választasz a két szak közül, lehet nem lesz annyira húzós az egyetem, mert mind a magyar, mind az angol elég sok olvasást, beadandót és nyelvtani órát foglal magába. Döntsd el, hogy vállalsz e két ugyanolyan száraz szakot vagy választasz az egyik mellé egy könnyebbet inkább.
2020. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!