Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyetemeknek mikor kell...

Az egyetemeknek mikor kell állást foglalni mit terveznek az őszi félévben? Táv vagy rendes félév? Mert az albérletek miatt nagyon nem mindegy

Figyelt kérdés

Nem akarok úgy járni hogy fizettük az albit aztán márciustól júniusig tök felesleges volt mert távoktatás volt de nem mertük lemondani se mert bármikor visszaállhatott (volna) a jelenléti oktatás... és ha vissza is mondtuk volna a 3 havi kaució akkor is elszállt volna.


Na most itt az új félév rebesgetik az őszi hullámot és leállást. És hogy menjen nekii így az ember az albinak?

Béreljek? Aztán ha okt elején lesz egy leállás (ahogy tervezik... )akkor mi lesz?

Ha meg nem bérlek és mégse lesz semmi az én félévem szállt el...


Szóval mikor kell az egyetemeknek kinyögni valami ütemtervet az őszi félévre?

Mert az hogy "figyeljük a híreket " (ld dékán ...) az nem ütemterv.


2020. júl. 24. 16:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%
Az augusztus végi aktuális járványhelyzetet figyelembevéve fognak majd az egyetemek dönteni. Ezt senki nem tudja előre így egy-két kivételtől eltekintve az egyetemek kivárnak a döntéshozatallal.
2020. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

"Az augusztus végi aktuális járványhelyzetet figyelembevéve fognak majd az egyetemek dönteni."


és az milyen lesz? Mint a mostani. A nagy semmilyen.

Miért most milyen a "vírushelyzet"? Egy nulla.

2020. júl. 24. 18:33
 13/20 Metionin ***** válasza:
Melyik egyetemre jársz?
2020. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
95%

"De mit vár tőlünk?" - gondolom azt, amit leírt a kérdésben: hogy "az egyetemeknek mikor kell állást foglalni mit terveznek az őszi félévben?"

Sajnos nincs ilyen, központilag meghatározott határidő (pedig szerintem is elvárható volna).

2020. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
49%

Miért buknád az albit, ha online oktatás lesz? Lehet az albérletben lakni vírusidőben is. Legalább addig is gyakorlod a felnőtt életet, és nem otthon vagy a családdal (már ha családdal laksz amúgy, ez csak tipp volt :))


Melyik városban tanulsz?

2020. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

" Lehet az albérletben lakni vírusidőben is. L"



???? aztán minek éljek én a lakhelyemtől 200 km-re ha nem muszáj? egyéb barom ötlet?

2020. júl. 25. 19:57
 17/20 anonim ***** válasza:
49%
Mert felnőtt vagy, és akkor is lakhatsz külön (vagy pároddal, barátaiddal), ha nem kell az egyetemre bejárni napi szinten. :)
2020. júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szia! Vannak olyan helyek, ahol nem kell teljes havi díjat fizetned, csak annyit amennyit ott tartózkodsz. Egyetemi hallgatok is igénybe vehetik. Budapesten jársz egyetemre?
2020. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

"Mert felnőtt vagy,"


Már mitől lennék én felnőtt? Önálló érdemi kereset híján mégis mitől?


Mielőtt kötözködnél hogy "háááá el lehet menni dóóóógozni öcccsém" el lehet. Havi 100 at össze is karistolok így is egyetem mellett. Na de az mire elég mikor egy patkánylyuk albi meg 80-90....?? és akkor még falatot nem ettem?

2020. júl. 25. 20:25
 20/20 anonim ***** válasza:

Arra gondoltam, hogy ha ki tudjátok fizetni az albérletet (mert ha lesz rendes oktatás, akkor gondolom ki fogjátok fizetni), akkor már lehet is ott lakni. Kicsit le lehet ilyenkor csatlakozni a szülőkről, hagyni őket nyugiban, és önállósodni


ne húzd fel azért magad, csak egy tipp volt

2020. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!