Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legvidámabb élményet...

Mi volt a legvidámabb élményetek az iskolában?

Figyelt kérdés

Akármit írhattok. Egy beszélgetés egy tanárral, egy diák kedves gesztusa, egy vicces élmény, egy tanultságos dolog, amit az osztállyal megéltetek vagy bármit.


Ha esetleg iskolán kívül történt, az is jöhet, a fő a pozitivitás.


Ha nem történt veletek pozitív, akkor hogyan alakulhatott volna pozitívvá?



2020. aug. 4. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Az osztálykirándulások, egyéb utazások szinte kivétel nélkül nagyon jók voltak.

Összekovácsolódott a közösség, buliztunk, imádtam!


A tesiórai focik és kosarazások szintúgy hiányoznak.

Az egyéb felméréseket is szerettem, mert sikerélményt adtak, de a játék volt a non plus ultra.


Volt egy plátói szerelmem, ami később beteljesedett.

Már azt is imádtam, mikor csak láthattam.


Minden fakt előtt az interaktív táblán nyomtuk a Fifát a fiúkkal, kebabot/pizzát rendeltünk, imádtam.


A beszélgetések is jók voltak: szerelmi ügyek, meccseredmények, stb.

2020. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az általánosban az amikor vége lett és rájöttem hogy soha többet nem kell találkoznom az osztálytársaimmal.


A gimi összességében jó volt, talán a spanyolországi két hetes tanulmányutat emelném ki, az eszméletlen jó volt

2020. aug. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az általános iskolában imádtam az alsós osztálykirándulásokat, még nem arról szóltak, hogy ki mekkora kan, meg hogy baxik be, meg mekkora élet császára...

Elmentünk erdei iskolába, pecáztunk, kirándultunk, este szalonnát sütöttünk, meg ilyenek. Marha jól éreztem magam. Aztán ennek elmúlt a varázsa, 6-8. osztálytól.

2020. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Amikor egy dögös fiú rámosolygott a folyosón....
2020. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alsóban volt egy legjobb barátnőm, akivel minden héten könnyesre röhögtük magunkat valamin szinte, az osztályfőnökünk meg utálta, hogy elválaszthatatlanok voltunk, és mindig próbált kib@szni velünk. Pedig nem tettünk ellene semmit. :D De ahogy előttem is írták, hiányzik az az ártatlan időszak, amikor még nem attól voltál nagy valaki, hogy hétvégén az árokban fetrengtél, a suli wc-jében naponta elszívtál egy doboz cigit, meg hogy 14 évesen már nem voltál szűz, és az milyen menő. Kb. ettől az időszaktól kezdtem gyűlölni az egészet, és eltaszítottam magam mellől mindenkit, még az otthoni élet is kegyetlen volt ráadásul. Annyira szeretnék még gyerek lenni. :(

De bocsi, hogy ezt így leírtam, fő a pozitivitás. :) Tudnék pár példát írni, hogy milyen jó emlékeim voltak alsóban, de egyszerűen nem tudok választani.

2020. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Metionin ***** válasza:
96%

A ballagás amikor tudatosult bennem, hogy itt hagyom őket a fenébe :D

Az iskolán kívüli dolgok közül volt amit szerettem, pl. az énekkarral, színjátszós csapattal és balett csapattal töltött időt. De a hivatalos osztályom katasztrofális volt, folyamatosan bántottak.

2020. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az összes közül az volt a legviccesebb, amikor egyszer bolondok napján vagy húszan megfogtuk a töri tanár kispolsiját és beállítottuk úgy az iskola kapujába, hogy teljesen elállta a gyalogos közlekedést.

Sírtunk a röhögéstől...

2020. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%

Általánosban az, amikor ballagás után kisétáltam abból a gyűlölt intézményből.

Középiskolában a kirándulások.

2020. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Általános alsóban egyszer bepisiltem, mert nem tudtam kigombolni a nadrágomat. Szóval a nadrágomon át kellett pisilni a wcbe. Büdi Lilinek meg Pisi Lilinek hívtak a többiek. Ezek után a legjobb emlékem, hogy elballagtak és nem láttam őket viszont.
2020. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

A közössegi dolgokon kivül(en is imadtam àltalànosban a még àrtatlan gyerekek tipusu osztalykirandulasokat pl opusztaszeri körkép, csapatjatekokat, szankozasokat a dombrol, tanaroknal is voltunk(arra nem emlekszem milyen aprobol, de vendegül lattak a tanarok is a hàzukban kisebb csapatonkent), vagy barmit amikor összegyültünk.

Egyenileg pedig:

A tesiteremben mindig voltak olyan dolgok amiket soha nem hasznaltunk pl gyürü, kötél màszni, gerenda. Es mindig csak suttyonban nezegettem.

Egyszer mikor szabadfoglalkozas volt es nem volt tartva ora, gondoltam ugy sem nez ide senki, es elkezdtem felmaszni a kötelen hogy elérem e a plafont (jo magasan volt nem tudom saccolni egy tornaterem magassàgàt de egy hodàly), es amikor màr majdnem elèrtem, hallom hogy lentröl mindenki nekem kezdett drukkolni hogy hajrà x, ez az megcsinalod, leneztem es mindenki nezett ram..


Vagy volt olyan hogy be lettünk osztva oràt tartani(mindenkinek kellett minden tantargybol egyszer oràt tartani), es szoval en tesin aerobickot tartottam es mindenki ugy csinalta utanam amiket mutattam mint a kisangyal :) labfejtöl felfelé vègigdolgoztattam minden testreszt :)

Aztan engem tettek be versenyekre.



Giminél pedig nekem is az volt a legszebb pillanat, mikor ballagàs utàn oszlàs, mindenki go haza, a csaladi ünneplèsbe es még hàtrafordulva egymas felé, köszöntünk egymasnak es utnak indult mindenki. (Nalunk is csak a pasik cigi bulik volt a tema. Jofej volt ugyan mindenki, kedvesek, intelligensek, elfogadoak (nem voltak kiközösitesek meg semmi), de valahogy megis felemelö örömmel töltött el hogy soha többé nem làtom öket)

2020. aug. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!