Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legvidámabb élményet...

Mi volt a legvidámabb élményetek az iskolában?

Figyelt kérdés

Akármit írhattok. Egy beszélgetés egy tanárral, egy diák kedves gesztusa, egy vicces élmény, egy tanultságos dolog, amit az osztállyal megéltetek vagy bármit.


Ha esetleg iskolán kívül történt, az is jöhet, a fő a pozitivitás.


Ha nem történt veletek pozitív, akkor hogyan alakulhatott volna pozitívvá?



2020. aug. 4. 12:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

<3


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


Kívánom, hogy az itt leírtak úgy mint nekem, a kommenteket olvasóknak is adjon pozitív energiát!

2020. aug. 4. 19:46
 12/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudnék egy bizonyos leg-et kiemelni, de az biztos, hogy az igazán vidám élményeimért nekem is vissza kéne nyúlnom az általános iskola alsó tagozatáig. Ez még valóban az az időszak volt, amikor az iskolába járást még inkább bulinak fogtuk fel, és nem nyomasztott minket se a temérdek tanulnivaló, se az érettségi, se a továbbtanulás, se a kiközösítés, se az ilyen-olyan szerelmi csalódások. Egész nap játszottunk, hülyültünk a többiekkel, és az osztályunkban mindenki mindenkivel haver volt.


De csak, hogy mondjak valami konkrét emlékképet is: 2003-2004 körül (amikor általános sulis voltam) nagy divatja volt szombat-vasárnap reggelenként az Action Man és Max Steel c. animációs sorozatoknak az RTL-en. Én meg az akkori legjobb barátom borzasztó nagy rajongói voltunk mindkettőnek, ezért minden szünetben azt játszottuk, hogy én vagyok Action Man, ő pedig Max Steel, és mindenféle hülye sztorit játszottunk el, amit éppen kitaláltunk :D

Például emlékszem, hogy volt egy ilyen nap, amikor azt találtuk ki, hogy visszautaztunk az időbe, egész pontosan Mátyás király korába, és az Action Man-Max Steel páros segített Mátyásnak harcolni a törökök ellen. Mert akkoriban éppen Mátyás királyról tanultunk, ezért ez a korszak kézenfekvő választásnak tűnt :D

Így utólag visszagondolva, elég szürreálisnak tűnhetett külső szemmel, ahogy két kissrác az iskolaudvar egyik sarkában ugrándozik, futkározik, kamu-bunyózik és kiabál csak úgy magában (mert ugyebár magunkon kívül minden mást csak odaképzeltünk és a fantáziánkra bíztunk), de most már mindegy :D

Oldalakat tudnék megtölteni egyébknét hasonló emlékképekkel.


26/F

2020. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az volt a legjobb, amikor vége lett.
2020. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Általánosból az alsós erdei iskolákat emelném ki (felsőben már nem vittek minket), mindig vittünk egy rakat nasit és osztoztunk :D kimozdultunk, sétáltunk, erdőt jártunk és a buszutakon énekeltünk. Sokat nevettünk és el is felejtettük a sulis nézeteltéréseket, hiányzott is felsőből.

Gimiből pedig a legutolsó osztálykirándulás volt a legvidámabb élmény. Nemrég volt, de nagyon jó rajta nosztalgiázni. Egy lovastanyán voltunk, lovagoltunk, csónakáztunk, kosaraztunk, röpiztünk, uno partikat tartottunk, közös sütögetések voltak, és este volt egy rögtönzött medencepartink :D el nem tudom mondani mennyire jó volt a hangulat, mindenki felszabadult, poénkodtunk, fiúk lökdöstek minket a vízbe. Ivászat is volt, bár én abból majdnem teljesen kimaradtam, de jó is volt így. Együtt volt a csapat és felejthetetlen élmény volt mindenkinek :) annyira jó lett volna, ha még lehetett volna egy ilyen hétvégénk🥺

2020. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
amikor értelmesen tudtam beszélni több tanárommal is, mivel az osztálytársaim elég gyerekesek voltak én pedig mindig érettebb, felnőttesebb voltam.
2020. aug. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!