Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 20 eves vagyok most egy...

20 eves vagyok most egy kepzest tanulok irodai titkar reven meg szuleimmel lakok es kozben nyelvet akartam tanulni van meg egy evem a regi sulimban talaltuk a tanart de nemjol magyaraz sztem es nemtudom megjegyezni sztem a nyelvet.mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lenyeg anyukam nem tanarkent dolgozik a suliba de aztmondta leszegyenitenem ezzel. De egyszeruen nincs kedvem am tanulni se sose voltam jo tanulo ok sem diplomasok. Es ahol lakok meg munka sincs plusz ninca sok nyelvtanar is
2020. aug. 8. 14:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Nem volt egészen világos hogy ez milyen iskola, de nem mindenkinek van jó nyelvérzéke, szerintem ha nem megy nem kell erőltetni. Kivéve ha kell a vizsgához. Akkor viszont egy kettesre meg lehet tanulni akkor is ha nem szereted. Ha lehetőséged van rá váltanod kellene egy másik nyelvre ami jobban megy. Nekem az a véleményem hogy addig tanulj amig velük laksz, mert utána munka mellett amikor a lakhatásodat is fizetni kell majd nagyon nehéz lesz. Tehát ha ez nem megy válassz mást.
2020. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudsz magyarul egy értelmes mondatot sem leírni, a helyesírásodról ne is beszéljünk. Valószínűleg nem a tanárral van a gond. Ne erőltesd a nyelvtanulást, inkább olvass minél többet magyarul.
2020. aug. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nemszeretek olvasni. De a viszgamhoz nemkellesz nyelvvizsga 😊
2020. aug. 8. 15:10
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy nem mennek neked a nyelvek. A magyar se.
2020. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Jézus f@sz@...😀😀😀
2020. aug. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az irodai titkár dolgot felejtsd el. Még a vesszőket sem tudod használni, nem hogy értelmesen és helyesen írni. A nyelvtanulás jó dolog, fontos hogy értsd, de nem azért tanuld, hogy majd azon a nyelven fogsz írni!

Inkább válassz valami olyan munkát, szakmát, ahol nem a beszéd, az írás és a szövegek megfogalmazása lesz a legfontosabb. Bocsi, de esélytelen vagy.

2020. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Előbb tanuld meg a magyart!
2020. aug. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Fogászati asszisztens milyen?
2020. aug. 8. 17:53
 9/20 anonim ***** válasza:
Jó 🙂. De most mi a kérdés? Annak tanulsz és mellette nyelvsuliba is jársz amit az irodai titkár szerzett neked?
2020. aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A kornyeken ahol még élek itt nincs fogaszati asszisztens szval ha elkoltozok akkor tudnam csak kijarni.. De mibaj van az irodai tikár képzéssel?
2020. aug. 8. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!