Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan éltétek meg az iskolát,...

Hogyan éltétek meg az iskolát, az osztályközösség kötelezőnek mondott részét (akik nem akartak vegyülni, különböztek a többiektől)?

Figyelt kérdés

Néhány éve letudtam az általánost, idén a szakmait, következő évben kezdem az érettségit.


Nem vagyok vegyülős. Kedves, rendes embernek tartom magam, a lelkizni vágyókat világ életemben vonzottam, szívesen hallgatom is meg őket, viszont úgy maga az osztály nem érdekel. Egy csónakban evezünk, de ettől nem leszünk puszipajtások. Sosem akartam részt venni az osztályközösség életében, emiatt mindig én voltam a xar, aki nem vesz részt az osztályközösség életében. Folyton elrángattak, köteleztek, hogy menjek programokra, aztán engem szidtak, hogy a kisugárzásommal rontom a hangulatot, meg minek jöttem.


Akik hasonlóan nem voltak acélosak ebben, vagy másban különböztetek, hogy éltétek meg?


2020. aug. 11. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez lesz munkahelyen is..
2020. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, de most nem a munkahelyet kérdezem.
2020. aug. 11. 19:23
 3/5 Metionin ***** válasza:
93%
Elvoltam magamnak, igazából az iskolába tanulni jártam be, a barátaim meg iskolán kívül voltak. A programokra egyszerűen nem mentem el, egy ideig vergődött az oszi, aztán sikerült nagyon felbosszantanom és onnantól nem zaklatott.
2020. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sosem szerettem az ilyen programokat, én úgy oldottam meg hogy nem mentem el. Sosem volt semmi bajuk ezzel, nem igazán érdekelte se a diákokat se a tanárokat hogy ki mit csinál.

Bár, nagyon sok embertől éppen ennek az ellenkezőjét hallom, hogy direkt azokat bántják akik nem mennek el a közös programokra, nekem csak szerencsém volt.

2020. aug. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egyik osztályomban sem találtam a helyem. Talán azért, mert utálom ha rámeröltetnek valamit, de konkrétan bármit. Imádok olvasni, de a kötelezőktől feláll a szőr a hátamon. Valahogy így vagyok az osztállyal is. Szeretek barátkozni, új embereket megismerni, de amikor összezárnak egy csomó kvázi idegen emberrel és barátkozzatok mert egy osztály lesztek még x évig, az kegyetlen.

Általánosban elég dúrván ki voltam közözösítve, utáltam is az osztálykirándulásokat. Az ofő meg sírásig badszogatott, hogy menjek. Szerencsére a szüleim tudták, hogy mennyire utálom az osztályt és nem küldtek el.

Azt hittem, a középiskola jobb lesz, hogy majd végre olyanokkal leszek egy osztályban, akikkel van közös témánk, akik szintén azért jöttek ide, mert az a szakma érdekli őket, aki engem. De nem. Szóval most én vagyok a lány a hátsó padból, akinek fura hobbijai vannak és csak akkor beszél, ha kérdezik.

Hogy hogy éltem/élem meg? Iskolába tanulni járok, a balhékat páholyból nézem popcornnal.

2021. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!