Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a véleményed arról, ha egy...

Mi a véleményed arról, ha egy tanár egy jeggyet jobbat ad évvégekor a diáknak, mint amit elért?

Figyelt kérdés
Pl, nem ír be neki pár rossz jegyet, vagy beír egy jót csak úgy
2020. aug. 15. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Minek szivassa a gyereket ha jót is tehet vele?
2020. aug. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Amennyiben mondjuk a gyereknek nyomós oka van arra, hogy nem tudott készülni egy órára, akkor érthető, hogy nem írja be a tanár a rossz jegyet, és ad még egy esélyt.

2020. aug. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom hármast kaptál kettes helyett magyarból. Engem nem zavar. Érettségin úgysem teheti meg.
2020. aug. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy több ilyen tanár kéne. Főleg ha történt valami a diákkal, és ezért nem készült a dogára, vagy felelésre. Nekem ofőm csinálta ezt. Mikor anyukámat kórházba kellett vinni, rettenetesen féltem, másnap meg felelés volt matekból, és természetesen nekem kellett kimenni. A táblánál majdnem elsírtam magam, két számot se tudtam összeadni, nemhogy megoldani az egyenletet. Ofő rám nézett, azonnal látta hogy valami baj van. Kikéreckedtem mosdóba, ott is maradtam óra végéig. Mikor visszamentem, megkérdezte mi történt, elmondtam, és azt mondta hogy nem írja be az egyest, és hogy jobbulást anyukámnak. Soha nem volt ilyen empatikus tanárom mint ő, de komolyan.
2020. aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer, azt hiszem 11.-ben 2-esre álltam matekból, nem tudom, hogy hogy és miért, de mikor kikaptuk a bizit 4-es volt benne, nem panaszkodtam. :D
2020. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha a diáknak nehezen ment otthon, nem volt ideje készülni és egyéb hasonló okol, akkor egy nagyon szép gesztus. Nekem volt olyan tanárom, aki félévre jobb jegyet adott, hogy ezzel ösztönözzön olyanokat akiken látta hogy szükségük van erre. Majd ha éltek ezzel a lehetőséggel, mindenben segítette őket, viszont év végén már szigorúbban osztályzott, de ott is igyekezett még utolsó utáni esélyeket is adni. Szerintem nincs vele gond.
2020. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Egy gonddal kevesebb. Az életben ettől nem leszel kevesebb.
2020. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!