Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mi a véleményetek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek az olyan lányokról akik még 'nincsenek túl az exeiken'?

Figyelt kérdés
Szerintetek megéri egy ilyen lánnyal megpróbálni?Én kaptam egy elég nagy 'pofont' egy ilyen helyzettől.Veletek volt már hasonló?..olyan van,hogy bejöttök egy lánynak és csak azért nem tudtok összejönni vele,mert még nincs túl az exén?18/F

2019. máj. 31. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
En lany vagyok nem vagyok tul az exemen ezeet meg nincs is kapcsim ugy komoly
2019. máj. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De olyan van,hogy visszautasítasz egy fiút aki amúgy bejön csak ezért?
2019. máj. 31. 17:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kezdenék olyannal aki még nincs túl az exen, akármennyire is tetszene de nem. Hát azért olyan kuka se vagyok hogy magamnak okozzak fájdalmat, ha esetleg még én sem tudnám vele elfeledtetni.
2019. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 LilPumpfan01 ***** válasza:
76%
Ezt lányként mondom,az a helyzet hogy vannak olyanok akik nagyon hűséges típusok,ők általában csendesek,visszahúzódók és nem engednek közel magukhoz túl sok embert,de ha valakit mégis közel engednek amellett kitartanak sokáig gyakran még szakítás után is és van hogy csak plátói szerelemben.Úgy gondolom ha valaki más bepróbálkozik ilyenkor a lány egy falat épít maga köré ahová senkit nem akar beengedni vagy úgy van vele hogy mivel tudja azt hogy legbelül mást szeret nem akarja átverni az új udvarlót.
2019. máj. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mar megint ? Elmondtuk 3 kerdesedre is, hogy ne.
2019. máj. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én fordított helyzetben, lányként vagyok így. Tetszek egy fiúnak, ő is nekem, és csak azért nem jöttünk össze, mert nem tette túl magát az exén. Szerencsére elég erős volt hozzá, hogy azt mondja, nem. Tényleg nem lett volna értelme. Csak ismerkedjetek egyelőre, legyetek egymás mellett, aztán majd az idő dönt a dologról.
2019. máj. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok - még 3 év után se - túl az exemen. Mégis mit meg nem adnék a srácért, aki tetszik..

Szerintem többen sosem leszünk túl rajtuk, csak nem foglalkoztat annyira.

2019. jún. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 4. válaszoló mintha engem írt volna le. 18/L

Ha a lány azt mondja nincs túl az exén, csak magad alatt vágod a fát, ha mégis megszeretnéd próbálni vele. Lehet, hogy egy darabig jól menne, de sajnos az is benne van a pakliban, hogy valami miatt eszébe jut, és akkor újra hiányozni kezd neki, és ez egyikőtöknek sem lenne kellemes.

2019. jún. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Falakat építettem magam köré én is, ahogyan azt a négyes valaszoló mondta. De egy idő óta még ha nem is vagyok teljes mértékben túl, nyitott szemmel járok, hogyha valaki nyitna felém és nekem is tetszene, érdekelne nem zárkóznék el, de megmondanám őszintén neki, hogy nekem még néha feljönnek az emlékek, néha fáj, de ha ezt ő be tudja vállalni és megbocsátani ezérz én itt vagyok, mert érdekel és fontos számomra ő.

(18L)

2019. jún. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!