Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy csináljam? eljött az az...

Hogy csináljam? eljött az az idő az életemben h randira hivjak egy srácot. semmi tapasztalatom nincs ebben eddig mindig a szokott módon ok hívtak el.

Figyelt kérdés
2020ban már tényleg semmi sem ciki?

2020. máj. 31. 22:00
 1/4 anonim válasza:

Szia


Szerintem annyi, hogy írásban vagy személyesen amikor találkozol vele megkérdezed, hogy lenne-e kedve veled elmenni valahova


Egyszerű, nem kell túlbonyolítani😁

2020. máj. 31. 22:17
 2/4 anonim válasza:
Én nem jönnék össze olyan pasival, aki randira se tud elhívni.. én maradi vagyok ilyen téren. Talán kérdezd meg hogy nincs-e kedve elmenni veled valahova, mert most láttál valami helyet, amit meg szeretnél nézni.. vagy kéreezd meg hogy nem vinne-e el vacsizni.. :D olyan fura belegondolni is hogy én ilyet mondjak egy pasinak
2020. máj. 31. 22:20
 3/4 Moohikan válasza:
Waow, 27 éves koromra azt hiszem, hogy le vagyok maradva...Egy lány hív randira egy srácot?! Really? Régebben ez még a mi dolgunk volt! Azt azért nem árt tisztába tenni, hogy némi jeleket küldhet a lány,hogy észre vegye a sráci is, hogy OKÉÉ szabad a pálya..de ilyet, lány hív randira.. Szerintem az előttem lévő kommentek teljesen helyén valók! Írj neki, vagy beszélj vele, (bár a személyes beszélgetés előnyösebb szerintem, vagyis 2020van...már nem is tudom, hogy mi az előnyösebb.) Hívd fel magadra a figyelmét, és minden adni fogja magát :) Sok sikert kívánok! :))
2020. máj. 31. 22:34
 4/4 anonim válasza:

Ha nem hívod randizni, akkor maximum annyi történhet, hogy nem ő lesz a férjed, vagy nem lesz semmilyen férjed. Nem nagy dolog.

Ha meg randira hívod és összeházasodtok, akkor teljesen mindegy, hogy kinek a kezdeményezése indította el a lavinát.

2020. máj. 31. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!