Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a teendő ilyen esetben?

Mi a teendő ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Felvettek az egyetemre és augusztus elején bejelentkeztem a Neptunba azzal a kóddal amit küldtek, és a születési dátumom volt a jelszó. Az első belépés után ahogy kellett megváltoztattam a jelszavamat, viszont utána nem sokkal sajnos véletlenül elfelejtettem. Utána néztem a dolgoknak és írtam egy e-mailt annak aki a Tanulmányi Csoportos ügyintéző azon a karon ahová én is járni fogok. Megírtam, hogy mi a problémám és megadtam az adataimat(Neptun kód, név, születési dátum, édesanyám neve, születési helyem) ami alapján beazonosíthat. Még nem válaszolt. Az egyetemi gólyák csoportjába csak azt tudnák megmondani, hogy kihez forduljak tehát ugyanott tartanék. Máshogy nem tudok új jelszót kérni. Nemrég augusztus 17-ig karbantartás volt a Neptunba, emiatt nem volt elérhető, tehát nem tudtam volna belépni. Volt már valaki esetleg hasonló helyzetben?

#egyetem #jelszó #Neptun #ügyintéző #Tanulmányi Csoport
2020. aug. 20. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd írnak, amikor sorra kerül a te emaild. Nekem sose volt gondom a neptunos csapattal, mindig segítőkészek voltak.
2020. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Emailed*
2020. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jó rendben van, végül is csak tegnap küldtem el az e-mailt.

Neked mennyi időbe telt amíg válaszoltak?

2020. aug. 20. 13:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tegnap ment el az email, hétfőnél előbb nem kapsz választ az ünnepek miatt.


Én már nem járok suliba, ez régebben volt, de változó. Arra emlékszem, hogy mindig mindent megoldottak, és sose volt olyan, hogy valamiről lemaradtam, mert nem írtak vissza időben.

2020. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sajnos nincs itt olyan, hogy “elfelejtett jelszó” (tudom erre gondoltál). Jól tetted, amikor írtál nekik. Sajnos hétfő, kedd előtt nem fognak válaszolni. Nálunk ezt csak személyesen lehet ügyintézni, mivel e-mailt bárki írhat...
2020. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!