Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés

Mi a teendő abban az esetben, ha rengeteg levél érkezik olyanoknak, akik már nem laknak itt? Ha a postára elviszem, ők visszaküldik?

A helyzet az, hogy az a sok-sok levél ami felgyűlik egy helyen a házban mivel a postás nem találja hiszen már nem nem itt laknak. Egy kettő az én ládámba is bekerült, de azon kívül is van még bőven. Azt szeretném ha címzettjeik kapnák meg, nem pedig itt gyűlne fel kupacban.

2018. aug. 30. 15:28  Privát üzenet  

A válaszok
Mi ilyenkor a láda tetejére tesszük, ha 2-3 napon belül nem tűnik el, akkor a postás visszaviszi.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. aug. 30. 15:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, akkor vissza fogjuk tenni a kupachoz, hátha onnan majd elviszi valaki.

# 2/4Időpont 2018. aug. 30. 15:37 Privát üzenet

Nálunk a postaládák mellett kezdődik a lépcső, annak a szélén gyűjtjük a gazdátlan leveleket. Egy idő után a postás visszaviszi.

Egyedül azt szoktam megnézni, hogy az előző tulaj levelei nem keveredtek e oda. Ha van köztük, azt kiszoktam venni, beteszem hosszában a postaládánkba (így ki tudja venni kulcs nélkül) és szoktam írni nekik egy smst, hogy levelük van. (Fél éve lakunk csak itt.)

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. szept. 1. 22:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

# 4/4Időpont 2018. szept. 2. 08:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Levelet kaptam a NAV tól, postán kellett volna átvegyem. Mi a teendő?
Bírósági levél jött a címünkre egy idegen ember nevére. Mi a teendő ilyenkor?
Németországból hány nap alatt ér Magyarországra egy sima levél? És mi a teendő, ha olyasmit küldenek ami ki van fizetve (kép), és eltűnik?
Mi támadta meg a fügét és mi a teendő most? Képek.
Ilyenkor mi a teendő?
Milyen teendők vannak albérletbe költözéskor? (20F)

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!