Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a teendő abban az esetben,...

Mi a teendő abban az esetben, ha rengeteg levél érkezik olyanoknak, akik már nem laknak itt? Ha a postára elviszem, ők visszaküldik?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy az a sok-sok levél ami felgyűlik egy helyen a házban mivel a postás nem találja hiszen már nem nem itt laknak. Egy kettő az én ládámba is bekerült, de azon kívül is van még bőven. Azt szeretném ha címzettjeik kapnák meg, nem pedig itt gyűlne fel kupacban.
2018. aug. 30. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi ilyenkor a láda tetejére tesszük, ha 2-3 napon belül nem tűnik el, akkor a postás visszaviszi.
2018. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor vissza fogjuk tenni a kupachoz, hátha onnan majd elviszi valaki.
2018. aug. 30. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a postaládák mellett kezdődik a lépcső, annak a szélén gyűjtjük a gazdátlan leveleket. Egy idő után a postás visszaviszi.

Egyedül azt szoktam megnézni, hogy az előző tulaj levelei nem keveredtek e oda. Ha van köztük, azt kiszoktam venni, beteszem hosszában a postaládánkba (így ki tudja venni kulcs nélkül) és szoktam írni nekik egy smst, hogy levelük van. (Fél éve lakunk csak itt.)

2018. szept. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2018. szept. 2. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!